Portret Kobiety

O PortaluPortal PortretKobiety.pl powstał z myślą o tych wszystkich, którzy interesują się tematem kosmetyki i kosmetologii zarówno prywatnie jak i ze względu na wykonywany zawód. Ma na celu przekazywanie profesjonalnych porad oraz udzielaniu wszelkiej pomocy w celu uzupełnienia i rozwijania wiedzy kosmetycznej.

Jesteśmy portalem koncentrującym się na zagadnieniach związanych z kosmetologią, zdrowiem i urodą, poruszamy również tematykę związaną ze stylizacją ciała oraz mody.

Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie tutaj odpowiedź na nurtujące pytania, a sugestie i propozycje z Waszej strony pozwolą nam na rozwój i dostosowanie do indywidualnych potrzeb.


Portret Kobiety Katarzyna StempieńRedaktorem naczelnym portalu jest Katarzyna Krzysztoszek-Stempień. Z zawodu kosmetolog i instruktor zawodu w Wyższej Szkole Zawodowej Pielegnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz wykładowca kosmetologii w szkołach kosmetycznych na terenie Poznania. Ukończyła Wyższą Szkołę Zawodową Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Podjęła studia uzupełniające na Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego oraz podyplomowe studium pedagogiczne przy Politechnice Poznańskiej. Czynnie współpracuje z firmami kosmetycznymi w charakterze szkoleniowca, prezentując preparaty profesjonalne i techniki wykonywania zabiegów firmowych. Z jej artykułami odnośnie pielęgnacji zdrowia i urody możecie spotkać się w pismach branżowych i kobiecych.

Na portalu PortretKobiety.pl możecie korzystać z jej specjalistycznych porad oraz zapoznać się z artykułami jej autorstwa. Kosmetyka i kosmetologia to jej pasja, nieodłączny element życia zawodowego i prywatnego.