Portret kobiety - zdrowie i uroda

SzkoleniaKozmetika Afrodita

 

AROMATERAPIA

 

Firma Kozmetika Afrodita po raz kolejny zaprasza na warsztaty kosmetyczne poświęcone aromaterapii. Zajęcia prowadzone będą przez trenerki ze Słowenii, specjalistki w zakresie aromaterapii i masażu synchronicznego. Każda kosmetyczka biorąca udział w warsztatach zapozna się z komponowaniem mikstur aromatycznych dla każdego klienta indywidualnie i będzie miała możliwość bezpośrednio na zajęciach samodzielnego przeprowadzenia kilku zabiegów pod okiem specjalistów z Kozmetika Afrodita.

 

Tematy warsztatów:

AROMATERAPIA - wykorzystanie niezwykłej mocy czystych olejków eterycznych w zabiegach kosmetycznych pielęgnujących twarz i ciało.

MASAŻ NA CZTERY RĘCE (SYNCHRONICZNY) - pokaz i nauka unikalnej metody masażu ciała, niezwykle satysfakcjonującego i relaksującego dla klienta.

 

Kozmetika-Afrodita

ul.Podgórna 13 F,

87-100 Toruń,
tel. 056 657 01 50, fax 056 657 01 51
www.kozmetika-afrodita.pl

 

Masaż Lomi Lomi

 

Masażu hawajskiego można nauczyć się na warsztatach w systemie weekendowym. Program obejmuje:

Nauka odbywa się w małych grupach i koncentruje się na przekazaniu podstawowej wiedzy i umiejętności pozwalających na samodzielne wykonywanie masażu zgodnie z tradycyjnym przekazem. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu w sobotę i niedzielę w godz. 10-19 przez pięć kolejnych miesięcy. Prowadzone są również warsztaty zaawansowane wyjazdowe 4-5 dniowe dla praktyków Lomi w Wojnowie (na Mazurach). Chętni mogą również kontynuować naukę na warsztatach dla zaawansowanych u Susan Pa'iniu Floyd w Polsce lub na Hawajach.


Julian Rok

masażysta-terapeuta, długoletni praktyk, nauczyciel masaży Lomi-lomi, Ma-uri

Studium Masażu Polinezyjskiego

Warszawa ; tel. 674-78-99

http://www.kiaora.pl/

 

Szkolenia kosmetyczne BanDi

 

Szkolenia kosmetyczneFirma BanDi serdecznie zaprasza do Gabinetu Szkoleniowego w Michałowicach, gdzie od listopada odbywają się zajęcia warsztatowe dla kosmetyczek. Podczas spotkań można uzyskać informacje o produktach firmy BanDi i nowych zabiegach. Spotkania są również okazją do dyskusji i wymiany poglądów o nowościach w kosmetologii. Firma zapewnia przyjazną atmosferę, małe grupy szkoleniowe, ciekawie i efektywnie spędzony czas. Wiedza zdobyta na szkoleniu zostanie poparta bezpłatnym certyfikatem.

 

Informacje i zapisy:

Aleksandra Stanulewicz
Training Manager BanDi

(22) 753 08 27

e-mail: ola@bandi.com.pl

http://www.bandi.pl/