Portret kobiety - zdrowie i uroda

Portal / AktualnościPomagamy spełnić marzenia!

PortretKobiety.pl stara się pomóc Kasi. Mamie dwójki wspaniałych dzieci, której życie trochę jest pogmatwane. I chociaż można pomyśleć, że każdy ma czasami gorzej, w jej przypadku czasami ciągnie się zbyt długo.

Kasię poznałam na na grupie Pomocne e-mamy. To takie miejsce gdzie mamy, które mogą pomóc robią to dla tych, które tego potrzebują. Wymieniamy się ubraniami, oddajemy końcówki paczek pieluch, mleka, a czasami wspieramy słowem. Kasia była tą mamą, która potrzebowała trochę innej pomocy. Nazywa się Kasia Sekular. Teraz ma 34 lata. Osiem lat walczy. Choruje na ruchową polineuropatię aksonalną w przebiegu boreliozy. Porusza się o kulach, ma zaburzenia równowagi, zanikają jej nerwy i mięśnie. Dodatkowo choruje na astmę oskrzelową, zaćmę posterydową i jaskrę, a w wyniku zapalenia nerwu wzrokowego straciła wzrok w lewym oku. Codziennie towarzyszy jej ogromny ból, nie pomagają nawet duże dawki leków przeciwbólowych. Ma dla kogo żyć i być, dlatego się nie poddaje. Przy niej jest dwoje wspaniałych dzieci, których choroba również nie ominęła oraz mąż, który pracuje całe dnie, aby utrzymać dom, a także pokryć koszta bardzo drogiego leczenia.
Razem z przyjaciółmi walczymy o nową kuchnię dla Kasi w konkursie Ikei. Znamy już ją trochę i staramy się pomagać na różny sposób.

Prosimy o głosy, codziennie można oddać jeden głos. Następny możecie oddać po czasie minimum 24 godzin. Konkurs trwa do 25.11.2010
http://promocje.ikea.pl/kuchniajakmarzenie/projekt/4ccc8933d6c99.html

-> przepisujemy kod z obrazka i klikamy "Podoba mi się

Info o Kasi
http://www.otostrona.pl/pomocdlakasi/
http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka-spoleczna/potrzebni/wideo/12122009

Dziękujemy! Wspólnie na pewno nam się uda!


Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: