Portret kobiety - zdrowie i uroda

Portal / AktualnościII Salon Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Profesjonalnej VENUS

Jak być zawsze piękną? Jak najlepiej pielęgnować urodę? Czy kosmetyki mogą pomóc zatrzymać czas? Te pytania zadaje sobie każdego dnia tysiące kobiet. A odpowiedzi na nie można znaleźć podczas wyjątkowej wystawy - Salonu Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Profesjonalnej VENUS. Drugą już edycję tej niezwykłej wystawy organizują od 13 do 15 kwietnia 2007 Targi Kielce.

 

Ideą tych targów jest przedstawienie kompleksowej oferty pielęgnacji urody, począwszy od zabiegów kosmetycznych, kończąc na współpracy z różnych specjalistami. Na wystawie VENUS można zasięgnąć konsultacji lekarskich w dziedzinie dietetyki, dermatologii i stomatologii estetycznej.

 

Wystawa jest okazją do zaprezentowania nowości na polskim rynku kosmetyków oraz technologii odmładzania skóry. Swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy kosmetyków, zarówno tych profesjonalnych, przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych, jak i tych do użytku domowego. Podczas wystawy można dokonać zakupu kosmetyków po cenach promocyjnych, a także zasięgnąć fachowej porady u profesjonalistów z branży. Targom towarzyszyć będą również pokazy masażu relaksacyjnego, makijażu i kosmetyki profesjonalnej, pokazy fryzjerskie, warsztaty dla kosmetyczek i szkolenia branżowe, podczas których można uzyskać praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia salonów kosmetycznych.

 

Pierwsza edycja targów VENUS została wyjątkowo dobrze przyjęta. Kielce okazały się rynkiem bardzo chłonnym i otwartym na nowości kosmetyczne, w mieście istnieje ponad 150 salonów kosmetycznych i kosmetyczno fryzjerskich, funkcjonuje również kilka dużych szkół kosmetycznych. Połączenie naturalnego potencjału rynku z możliwościami Targów Kielce - drugiego co do wielkości ośrodka wystawienniczego w Polsce - okazało się strzałem w dziesiątkę. Zainteresowanie branży kosmetycznej, jak i widzów przerosło nawet najbardziej optymistyczne oczekiwania. Targi VENUS przyciągnęły tłumy widzów, zwłaszcza płci pięknej. Panie miały wyjątkową okazją zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami branży kosmetycznej - zobaczyć zupełnie nowe na polskim rynku kosmetyki i preparaty oraz zapoznać się z unikatowymi technologiami odmładzania skóry. Zwiedzające wystawę panie miały także okazję wygrać szereg atrakcyjnych nagród w konkursach przygotowanych przez wystawców i organizatorów targów - m.in. zabiegi kosmetyczne, weekend SPA w luksusowym ośrodku w Kazimierzu Dolnym, zakupy ze stylistą. Atrakcją dla widzów były także pokazy, przygotowane przez wystawców, m.in. masażu, makijażu, fryzjerstwa, czy depilacji.

 

Wyjątkowo trafiona okazała się także formuła targów, łączących w sobie prezentację najnowszych osiągnięć kosmetyki z wykładami i szkoleniami z dziedziny medycyny estetycznej, dermatologii i stomatologii. Podczas pierwszej edycji targów odbyło się ponad 30 wykładów, pokazów i bezpłatnych szkoleń, wszystkie cieszyły się ogromną frekwencją i uznaniem wystawców. Organizatorzy zapewniają, że tego typu charakter targów będzie utrzymany również podczas kolejnych edycji. Spodziewają się również, że w przyszłym roku targi VENUS odwiedzi co najmniej 10 tysięcy widzów.

 

Więcej informacji:
Leszek Zajęcki
Specjalista ds. Promocji
Targi Kielce Sp. z o.o.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
tel. 041/365 12 50
mobile. 048/600 407 026
email: zajecki.l@targikielce.pl 
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: