Portret kobiety - zdrowie i uroda

Portal / AktualnościProfesjonalna Muzyka Relaksacyjna - VTM

Muzyka jak wiadomo potrafi w sposób zasadniczy wpłynąć na ludzki organizm- zarówno na poziomie psychiki jak i fizjologii. Wycisza, uspokaja, pozwala w znacznie pełniejszy sposób korzystać z wszelkiego rodzaju zabiegów. Pod jednym wszakże warunkiem - że jest to muzyka w pełni profesjonalna, najlepiej tworzona w oparciu o badania naukowe.

 

Na polskim rynku od kilku miesięcy dostępne są płyty z profesjonalną muzyką relaksacyjną niemieckiego Wydawnictwa Mediów Terapeutycznych - VTM. Jest to wydawnictwo z ponad 20 letnim doświadczeniem w tworzeniu i nagrywaniu kompozycji poprawiających samopoczucie, odprężających i relaksujących. Ich podbudowę naukową stanowią wiedza i wieloletnia praktyka terapeutyczna znanego niemieckiego psychologa dr A.Steina.

 

wellness wellness wellness wellness wellness


Muzyka zawarta na płytach VTM sprawdza się idealnie jako uzupełnienie zabiegów kosmetycznych, wszelkich terapii relaksujących, masaży, zabiegów odnowy biologicznej, SPA i wellness. Tworzy niepowtarzalny klimat w salonie a w zaciszu domowym pomaga zapomnieć o stresującej codzienności. W Niemczech, płyty VTM są również szeroko stosowane w trakcie zabiegów terapeutycznych i leczniczych prowadzonych w szpitalach, klinikach i gabinetach lekarskich. Są również polecane do odtwarzania w salonach fryzjerskich, hotelach, restauracjach i kawiarniach. Kolekcja obecna na rynku polskim liczy 22 tytuły. Publiczne odtwarzanie tychże płyt jest w naszym kraju zwolnione z opłat, co zostaje w momencie zakupu potwierdzone stosownym zaświadczeniem dołączanym do faktury.

 

Dla potrzeb salonów kosmetycznych szczególnie polecamy tytuły Wellness Musik vol. 1 i 2, Wellness& Dreams oraz Welllness&Chillout: - lekkie, odprężające kompozycje, które zapewne spodobają się klientom bez względu na wiek.

 

Wyłącznym dystrybutorem płyt VTM w Polsce jest Wydawnictwo Press&Media z Opola. Wszystkie osoby zainteresowane ofertą zapraszamy na strony internetowe www.vtm.com.pl . Informacje są również udzielane telefonicznie pod numerem 077 423 14 05. Istnieje możliwość zamówienia bezpłatnego CD z dwuminutowymi streszczeniami wszystkich płyt.

 

Wydawnictwo Press&Media

www.pressmedia.pl
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: