Portret kobiety - zdrowie i uroda

Portal / AktualnościIQ MEDICA odmładza!

W ostatnich miesiącach przeprowadziliśmy akcję „IQ MEDICA odmładza", której pierwowzorem był program emitowany w Polsacie - „Chcę być piękna". Do udziału została zaproszona Pani Hanna Jakubowsa, która poddała się następującym zabiegom:

  1. IQ MEDICAchirurgia plastyczna
  2. medycyna estetyczna
  3. stomatologia estetyczna
  4. stomatologia zachowawcza
  5. implantologia
  6. dermatologia
  7. kosmetyczn
  8. wiza
  9. stylizacja włosów
  10. stylizacja ubioru


Wywiad z Hanną Jakubowską, pacjentką, która poddała się operacjom plastycznym.

Po raz pierwszy pomyślałam o tym już dość dawno. Według mnie do takich decyzji się dojrzewa. Na operację plastyczną nie warto decydować się z dnia na dzień, to powinien być długotrwały proces w czasie którego można dokładnie rozważyć wszystkie za i przeciw.

Oczywiście wygląd. Zaszły w nim już takie zmiany, na które niestety żaden krem czy balsam nie były w stanie nic poradzić. Jedyną opcją pozostała więc operacja plastyczna.

Cała rodzina od początku była entuzjastycznie nastawiona do mojego pomysłu, co z pewnością znacznie ułatwiło mi podjęcie decyzji.

Prawdę mówiąc, sam wygląd nie zmienił się aż tak bardzo. Natomiast moja twarz znowu jest młoda, pełna uśmiechu, radości. Moja figura nabrała pożądanych kształtów. Jestem wciąż tą samą osobą, ale... kilkanaście lat młodszą. Nigdy nie wstydziłam się swojego wyglądu. Nie miałam widocznych wad takich jak na przykład krzywy nos, ale z upływem lat coraz więcej myślałam o swoim wyglądzie i chciałam po prostu coś z tym zrobić. Wszyscy doskonale wiemy jak duże znaczenie odgrywa w dzisiejszych czasach atrakcyjny wygląd. Wiele osób w związku z tym myśli o operacji plastycznej ale za bardzo boją się bólu, który się z nią wiąże.

IQ MEDICANie, ja się nie bałam. Przed podjęciem decyzji starannie przestudiowałam wszelkie materiały związane z chirurgia plastyczną. Miałam pełną świadomość tego, co się będzie działo z moim organizmem. I okazało się, że ból nie był tak straszny. Nazwałabym to swego rodzaju dyskomfortem. Zaraz po operacji otrzymałam środki przeciwbólowe, ale tak naprawdę to nie musiałam z nich korzystać.

Na początku przeglądałam ogłoszenia w fachowej prasie. Pytałam znajome, które miały jakąś wiedzę na ten temat. Prawdę powiedziawszy miałam z tym duży problem, aż w końcu jedna z koleżanek poleciła mi usługi bezpłatnego doradcy chirurgii plastycznej IQ MEDICA. Jej eksperci zajęli się właściwie wszystkim. Nie tylko znaleźli mi doskonałego lekarza, ale również pomogli załatwić wszelkie formalności związane z poszczególnymi zabiegami.

IQ MEDICA to grupa fachowców, którzy pomagają dobrać odpowiedniego lekarza pod indywidualne potrzeby pacjenta. Jak wiadomo chirurgów plastyków w naszym kraju jest bardzo dużo. Jednak ich umiejętności są mocno zróżnicowane, IQ MEDICA dociera do tych najlepszych, specjalizujących się w wybranej dziedzinie chirurgii plastycznej. I rzeczywiście usługi tej firmy są bezpłatne dla pacjentów.

Przyznam, że teraz czuję się naprawdę świetnie! Przede wszystkim młodziej. Nabrałam więcej pewności siebie. Operacja nie zmieniała mojego trybu życia, nie wpłynęła na moje otoczenie, ale zmieniła mnie od wewnątrz. Co ciekawe zaraz po operacji nie docierało do mnie to co się stało, ale w miarę upływu czasu moje samopoczucie ciągle się poprawiało i muszę powiedzieć, że ten proces wciąż trwa.

Śmieję się do siebie, czuję jakby ktoś dodał mi skrzydeł. Trudno mi w tej chwili to w kilku zdaniach streścić, ale jest to naprawdę fantastyczne uczucie.

W zasadzie nic się nie zmieniło. Jestem wciąż tą samą osobą i takie jest też podejście moich najbliższych. Często słyszę „jak wspaniale wyglądasz ", „ale się odmłodziłaś", ale w gruncie rzeczy wszystko jest jak dawniej. Natomiast niewiarygodnie dużo zmieniło się w moim wnętrzu. Czuję się dziś znacznie młodsza, atrakcyjniejsza. To uczucie daje mi ogromną moc.

Nigdy nie byłam krytycznie nastawiona do operacji plastycznych. Wyznaję zasadę, że wszystko jest dla ludzi. Teraz, po tym co przeszłam z całym przekonaniem mogę rekomendować zabiegi chirurgii plastycznej. To była bardzo ważna decyzja w moim życiu i jestem z niej zadowolona. Uważam, że współczesna medycyna stwarza ogromne możliwości, z których z pewnością warto korzystać.

Dziękuję za rozmowę.

 

IQ MEDICAWięcej informacji na www.iqmedica.pl
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: