Portret Kobiety

Pielęgnacja ciała / Gabinet kosmetycznySea Creation - Salon Urody & SPA Royal Vital

SPA Masaż twarzy muszlamiWybrane muszle  i najlepsze składniki morskiego świata dla naszego ciała. Salon Urody & SPA  Royal Vital w Warszawie jest jednym z nielicznych gabinetów, w którym wykonywane są unikalne zabiegi z muszlami. Ich istota polega na poddaniu całego ciała masażowi wykonanemu przy pomocy wybranych muszli z wykorzystaniem kosmetyków stworzonych na bazie bogactw z dna oceanu.

Sea Creation, czyli zabieg z muszlami to nowa propozycja dla wszystkich osób, które wierzą w moc bogactw pochodzących z morskich głębin. Zabieg pozwala napełnić ciało pozytywną energią oraz dostarcza mu wielu wartościowych składników, które regenerują skórę. Podstawą zabiegu są wybrane muszle morskie, które zostają ułożone na ciele w miejscach odpowiadających za prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Przy pomocy muszli wykonany zostaje uspokajający masaż. Jednocześnie ciało poddane zostaje oddziaływaniu preparatów z serii Sea Creation stworzonej na bazie substancji zwanej thermophilins, wydobywanej ze szczelin dna Zatoki Kalifornijskiej.

„Uspakajające i zdrowotne działanie muszli morskich znane jest już od dawna,” - mówi  Grażyna Misiuta, konsultantka z Salonu Royal Vital. „Teraz, dzięki kosmetykom linii Sea Creation, możemy wzmocnić ich działanie poprzez wykonanie kompleksowego zabiegu rewitalizującego całe ciało. Po zabiegu klienci wychodzą od nas odprężeni, uśmiechnięci i piękniejsi.”

Receptura kosmetyków Sea Creation powstała w laboratoriach firmy Babor. Na bazie substancji thermophilins stworzono kompozycję o dobroczynnych właściwościach dla skóry. W jej składzie znalazły się proteiny pereł, które regenerują skórę oraz kompleks alg brunatnych, działających stymulująco na mikrocyrkulację krwi w skórze i zapewniających jej głębokie nawilżenie. Dodatkowo kompozycje Sea Creation zawierają minerały i pierwiastki śladowe z soli morskiej, które wspierają metabolizm komórek, przez co rewitalizują i wzmacniają skórę.

Przywróceniu prawidłowego rytmu skórze sprzyjają wnętrza i atmosfera Royal Vital. Zabieg wykonywany jest w jednym z przytulnych gabinetów wyposażonych w nowoczesne łóżko do masażu i kabinę prysznicową. Do dyspozycji klientów oddany zostaje zestaw jednorazowej bielizny, kapcie, szlafrok, ręcznik, czyli wszystko to, co niezbędne, aby poczuć się komfortowo. Podczas całego zabiegu zmysły słuchu i woni poddane są oddziaływaniu delikatnych dźwięków i zapachów kojarzących się z klimatami oceanicznymi. Dodatkowo w chwilach przerwy masażystka wykonuje relaksujący masaż karku, szyi i dekoltu.

Informacje o firmie
Salon Urody & SPA Royal Vital to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy o niepowtarzalnym klimacie i profesjonalnej obsłudze specjalistów z dziedziny kosmetologii i fizjoterapii. W salonie Royal Vital, każdy pacjent może liczyć na indywidualne konsultacje i doradztwo ekspertów. Royal Vital posiada najnowocześniejszy sprzęt do przeprowadzania zabiegów pielęgnacji twarzy i ciała. W salonie stosowane są najwyższej jakości kosmetyki marek takich jak: Babor, Orlane i Valmont. Royal Vital jest jedynym salonem w Polsce, który posiada fotel Biarritz - Pedi SPA, oparty na najnowszej  technologii służącej do ochrony i pielęgnacji stóp.

 

Salon Urody & SPA Royal Vital 
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: