Portret Kobiety

Pielęgnacja ciała / Gabinet kosmetycznyDr Irena Eris - Mint Slim

"Mint Slim" - nowy zabieg antycellulitowy Cellulit dotyka praktycznie co drugą kobietę. I można by to uznać za stan naturalny, gdyby nie fakt, że objawy celullitu są nieestetyczne, z czym trudno się nam pogodzić. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak rozprawić się z cellulitem za pomocą najnowszego zabiegu antycellulitowego Mint SlimSM

 

Zastosowanie innowacyjnych preparatów profesjonalnych w połączeniu ze specjalnie opracowanymi elementami masażu, jak i wykorzystanie tradycyjnych urządzeń kosmetycznych pozwoliło na osiągnięcie znakomitych rezultatów. Zaletą zabiegu jest możliwość wykonywania go u osób z przeciwwskazaniami do zabiegów termicznych (pękające naczynia, żylaki, obrzęki nóg). Z uwagi na chłodzące działanie szczególnie polecany w sezonie letnim. 
 
W zabiegu zastosowano dwa nowe preparaty profesjonalne z serii Prosystem.

Balsam antycellulitowy
Bogaty skład substancji aktywnych sprawia, że spektrum działania Balsamu jest bardzo szerokie. Olej z passiflory łagodzi podrażnienia, uspokaja i wpływa kojąco na skórę. Ekstrakt z ziaren zielonej kawy arabskiej bogaty w związki wpływające hamująco na wnikanie tłuszczu do komórek tłuszczowych (kafestol i kahweol) zapobiega tworzeniu się tłuszczu i jego magazynowaniu. Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego, bogaty w metylksantyny: kofeinę i teobrominę, stymuluje procesy spalania tłuszczu zgromadzonego w tkance tłuszczowej.

Maska chłodząca
Morskie polisacharydy znajdujące się w masce rewitalizują, silnie nawilżają oraz zmniejszają szorstkość i zaczerwienienie naskórka. Pobudzają syntezę kolagenu, zwiększając tym samym elastyczność skóry i poprawiając w widoczny sposób gładkość. Wzmacniają barierę ochronną skóry. Efekt nawilżenia jest długotrwały. Dodatkowy składnik - mentol - działa chłodząco i odświeżająco.

Efekty zabiegu:

 • widoczna poprawa kondycji skóry,
 • odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie,
 • redukcja cellulitu, zapobieganiu pojawianiu się nowych,
 • wygładzenie ciała

Grupa zabiegu:    Zabiegi na ciało    

 

Celem zabiegu jest:   widoczna poprawa kondycji skóry, odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie, redukcja cellulitu, zapobieganie pojawianiu się nowych zmian, wygładzenie ciała.    

 

Wykonanie:    

 • Przygotowanie wybranych części ciała do zabiegu - zmycie ciała Preparatem kondycjonującym i złuszczenie naskórka cukrowym peelingiem lub musli peelingującym.
 • Wykonanie drenażu limfatycznego ręcznie z wykorzystaniem kremu do masażu z arniką lub przy pomocy aparatu do elektrostymulacji Ionto Comed. Masaż ten ma za zadanie poprawić i udrożnić przepływ limfy. Jednocześnie działa oczyszczająco na skórę i przygotowuje klientkę do zasadniczej części zabiegu.
 • Nałożenie Balsamu chłodzącego antycellulitowego.
 • Nałożenie Chłodzącej maski antycellulitowej zmieszanej z Płynem aktywizującym.
 • Po nałożeniu maski ciało okrywa się folią. Maska przez cały czas działania (ok. 30 min.) powinna być odczuwalna jako chłodząca.
 • W czasie kiedy klientka leży z nałożoną maską wykonywany jest masaż dłoni (po 10 min na każdą dłoń) - Kremem rozjaśniajacym do rąk dla wersji zabiegu na dolne partie ciała lub wykonywany jest masaż stóp dla wersji zabiegu obejmującej górne partie ciała.
 • Po zdjęciu maski wykonywany jest ok. 15-minutowy masaż ciała na bazie Balsamu chłodzącego antycellulitowego.    

Cena: 250 zł

 

Eris2.gif

 

Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno, +48 (prefix) 22 717 11 11, serwis@eris.pl, www.eris.pl
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: