Portret Kobiety

Portal / AktualnościProgessteron - Festiwal dla Kobiet

ProgressteronJuż w najbliższy weekend rozpoczyna się kolejna edycja Rozwojowo-Rozrywkowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron! W trzy kolejne weekendy marca i kwietnia kobiety spotkają się na 190 warsztatach, aby wspólnie rozwijać się, inspirować, rozmawiać, śpiewać, odpoczywać w przyjaznej atmosferze i doświadczać niezwykłej energii, jaka powstaje, gdy w kręgu zasiadają kobiety.Już teraz rezerwujmy dla siebie trzy weekendy: 29-30 marca, 5-6 kwietnia, 12-13 kwietnia 2008. PROGRESSteron to czas rozkwitania, rozwoju i wspólnego działania. Okazja doświadczania siebie w kontakcie ze swoimi emocjami, pragnieniami i potrzebami. Czas, który pozwala zastanowić się, co jest dla nas ważne, co nas karmi, co nas woła; co możemy zrobić, aby nasze życie było pełniejsze i bardziej satysfakcjonujące w różnych jego obszarach.

Organizatorki przygotowały ponad 190 warsztatów rozwoju osobistego oraz twórczej rozrywki. Na uczestników i uczestniczki czeka około 3000 miejsc warsztatowych. Będziemy tańczyć, śpiewać, lepić w glinie, grać na bębnach i robić wszystko to, na co w życiu codziennym brakuje nam czasu. Proponujemy również szereg zajęć psychoedukacyjnych z zakresu psychologii i komunikacji międzyludzkiej. Wiosenny Festiwal w Katowicach zgromadzi ponad 1500 osób.

 

Niektóre z festiwalowych warsztatów otwarte są także dla mężczyzn. Ideą tych zajęć jest znalezienie płaszczyzny do porozumienia, rozmowy, bycia razem i budowania autentycznej bliskości między kobietami i mężczyznami. To także doskonała okazja do wspólnej zabawy oraz odkrywania siebie nawzajem i na nowo.

 

Szczególnie polecamy zajęcia, które po raz pierwszy goszczą na Festiwalu - Projekt POWER SING! Gospel&Soul&Love! - dwudniowe warsztaty pracy z głosem prowadzone przez Anję Przybysz, mamę sióstr z zespołu Sistars. Projekt obejmuje Warszawę, Katowice, Wrocław i Rzeszów, gdzie kilkadziesiąt kobiet spotka się i wspólnie doświadczy siły swojego głosu. Zwieńczeniem projektu będzie wspólny KONCERT POWER SING! Kobiety mają głos. , na który zapraszamy w niedziele 30 marca o godz 19.00 II LO im M.Konopnickiej w Katowicach.Wstęp wolny.

 

Rezerwacja miejsc oraz szczegółowy program Festiwalu PROGRESSteron:  www.dojrzewalnia.pl, tel 509902718. Serdecznie zapraszamy do naszego Biura Festiwalowego, gdzie uzyskać można pomoc w doborze zajęć: Stowarzyszenie Aktywne Kobiety, Sosnowiec, ul. 3 maja 11 (wejście od podwórka), czynne pon-piat  9.00-17.00. Organizatorki zapewniają fachową i bezpłatną opiekę nad dziećmi w czasie trwania festiwalu.


Serdecznie zapraszamy!

Dojrzewalnia Róż, Stowarzyszenie Aktywne Kobiety
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: