Portret Kobiety

Portal / AktualnościEricson Laboratoire

Nowości kosmetyczne / Bio - ForceW miesiącu czerwcu br. na rynek polski wprowadzona została francuska, ekskluzywna marka kosmetyków profesjonalnych firmy ERICSON LABORATOIRE, działająca na pograniczu kosmetologii i dermatologii. Do produkcji tych kosmetyków wykorzystywane są substancje o najwyższych możliwych do wykorzystania w kosmetyce stężeniach składników aktywnych. Charakterystyczną cechą marki jest wykorzystywanie mrożonych ekstraktów komórkowych o wspólnej nazwie BIO-FORCE, produkowanych bez środków konserwujących, które muszą być przechowywane w zamrażarkach w temperaturze -20 stopni C. Oprócz tego w ofercie firmy znajduje się 10 zabiegów na twarz, 7 na ciało i 1 na biust, w których wykorzystywane są produkty pochodzenia morskiego, roślinnego, biologicznego i biotechnologicznego, charakteryzujące się wysokimi stężeniami składników aktywnych. ERICSON LABORATOIRE oddaje swoje zabiegi w ręce najlepszych specjalistów z branży kosmetycznej, profesjonalnie przeszkolonych.

 

25 czerwca 2006r. w hotelu Jan III Sobieski w Warszawie odbyło się premierowe seminarium poświęcone tej marce, mające na celu zapoznanie pań kosmetyczek z filozofią i ofertą firmy. Seminarium poprowadzili francuscy szkoleniowcy z udziałem przedstawicieli firmy Beauty In, wyłącznego dystrybutora Ericson Laboratoire na Polskę.

 

Jako opiekunowie marki Ericson Laboratorie w Polsce zapewniamy Państwu wszelkie niezbędne informacje pozwalające zapoznać Państwa zarówno z produktami jak i koncepcją tej wyjątkowej firmy.

 

 

Nowości kosmetyczne / Bio - Force

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich profesjonalistów z dziedziny kosmetyki, chcących oferować swoim klientom innowacyjną i ponadczasową pielęgnację stanowiącą odpowiedź na wszelkie potrzeby skóry.

 

 

Nowości kosmetyczne / Bio - Force

 

 Przygotowaliśmy dla Państwa zróżnicowane pakiety startowe, z których zakup jednego stanowi początek współpracy z marką Ericson Laboratoire i jednoczesne przyłączenie do programu SUPPORT BY ERICSON, polegającego na intensywnej współpracy między Salonem a firmą i przyczynienie się do szybkiego rozwoju marki w Salonie.

 

Beauty In

 
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: