Portret Kobiety

Portal / AktualnościVemea - Moja kobiecość, moja seksualność

VAMEA - to nowoczesny, niehormonalny preparat przeznaczony wyłącznie dla kobiet, który poprawia jakość życia seksualnego i pozwala cieszyć się seksem. Stosowany regularnie podnosi poziom tlenku azotu we krwi, co umożliwia odczuwanie pełnej satysfakcji ze współżycia seksualnego, wzmaga libido i zainteresowanie kontaktami intymnymi. Nowość - preparat VAMEA jest dostępny w aptekach od stycznia 2005 r.

 

Preparat VAMEA to innowacyjny produkt, opracowany wyłącznie dla kobiet. Dzięki unikatowej recepturze, opartej na połączeniu L-argininy, L-cytruliny oraz naturalnych przeciwutleniaczy - kwercytyny i resweratrolu znacząco podnosi poziom tlenku azotu (NO) we krwi. Preparat VAMEA Tlenek azotu to jeden z najważniejszych neuroprzekaźników odpowiedzialnych za prawidłowe reakcje seksualne. Wzrost poziomu tlenku azotu jest naturalną odpowiedzią organizmu kobiety na narastające podniecenie seksualne. Substancja ta w komórkach mięśniowych tętnic pochwy i łechtaczki wywołuje ciąg reakcji chemicznych. W ich efekcie obkurczone dotychczas naczynia krwionośne zaczynają się rozszerzać. Umożliwia to swobodny dopływ krwi do narządów płciowych, co ułatwia ich nawilżenie i zwiększa wrażliwość na bodźce. Sprzyja więc podnieceniu i umożliwia odczuwanie pełnej satysfakcji ze współżycia seksualnego. jest źródłem aminokwasu L-argininy - jedynej substancji, z której w organizmie wytwarzany jest tlenek azotu.

 

VAMEA przeznaczona jest dla kobiet:

  • które chcą czerpać większą radość z seksu. Regularnie stosowana wzmaga pożądanie seksualne i ułatwia pobudzenie, prowadzi do wzrostu satysfakcji płynącej ze współżycia
    i zwiększonej częstotliwości osiągania orgazmów oraz ich intensywności;
  • o obniżonym poziomie tlenku azotu we krwi, co objawia się osłabionymi doznaniami płynącymi z pożycia seksualnego, trudnościami z osiąganiem orgazmu, obniżonym pobudzeniem seksualnym lub jego brakiem oraz osłabionym pożądaniem.

Jak należy stosować VAMEA:

  • Przez pierwszy miesiąc kuracji VAMEA powinno się zażywać 2 razy dziennie po 3 kapsułki, w kolejnych miesiącach, kiedy nastąpi wysycenie L-argininą, można zmniejszyć dawkę o połowę, czyli do 3 kapsułek dziennie (dawka podtrzymująca). Działanie terapeutyczne preparatu jest odczuwalne już po 3 tygodniach kuracji. Preparat VAMEA może być stosowany jednocześnie ze środkami antykoncepcyjnymi.
Skuteczność preparatu VAMEA została potwierdzona w badaniu przeprowadzonym przez Instytut Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego pod kierunkiem prof. dr. hab. n. med. Zbigniewa Lwa-Starowicza (badanie realizowane było od sierpnia do listopada 2004 r.). Z badania wynika, że już po 3-4 tygodniach stosowania VAMEA znacząco poprawiła się jakość życia seksualnego kobiet, co pośrednio wpłynęło również na ich lepsze relacje seksualne z partnerem.

U ponad 70% badanych kobiet zwiększyła się ilość orgazmów, 85% deklarowało większe pożądanie i podniecenie seksualne niż dotychczas, a w 73% przypadków nastąpił wzrost częstotliwości kontaktów seksualnych. Dla większości kobiet zażywanie preparatu VAMEA oznaczało również większą pewność siebie (ok. 87%) i poprawę relacji z partnerem (deklaracje ponad 80%).

 

Preparat VAMEA jest rekomendowany przez Instytut Seksuologii

Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

 

Preparat VAMEA przeznaczony jest dla kobiet:

  • które chcą czerpać większą radość z seksu. Regularnie stosowany prowadzi do wzrostu pożądania, ułatwia pobudzenie seksualne, prowadzi do wzrostu satysfakcji płynącej ze współżycia, do zwiększonej częstotliwości orgazmów oraz ich intensywności;
  • o obniżonym poziomie tlenku azotu we krwi, co objawia się osłabionymi doznaniami płynącymi z pożycia seksualnego, trudnościami z osiąganiem orgazmu, obniżonym pobudzeniem seksualnym lub osłabionym pożądaniem.

Więcej informacji na stronie www.vamea.pl

Rekomendowana cena opakowania zawierającego 180 kapsułek to 98,00 zł.

Producent: Polski Lek S.A.

 

VAMEA compositum - niehormonalny preparat podnoszący jakość życia seksualnego kobiet. Skład: substancje aktywne w 100 g preparatu: L-arginina - 76,8 g, kwercetyna - 1,71 g, L-cytrulina - 171 mg, resweratrol - 171 mg. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

 

Udane życie seksualne

Dla wielu kobiet receptą na udane życie seksualne jest nie tylko urozmaicanie sztuki miłosnej i rozwijanie wyobraźni erotycznej, ale także przełomowe odkrycie amerykańskich farmakologów. Dzięki niemu pojawiły się już pierwsze preparaty z L-argininą, która podnosi poziom tlenku azotu - jednego z najważniejszych seksualnych neuroprzekaźników.

 

Tlenek azotu - zwyczajna substancja o niezwykłym działaniu

Za badania nad tlenkiem azotu w 1998 roku trzech amerykańskich naukowców Robert Furchgott, Louis Ignarro i Ferid Murad otrzymało Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. Odkryli oni, że komórki wyścielające naczynia krwionośne pod wpływem bodźców wytwarzają cząsteczki tlenku azotu (NO), które następnie wnikają do mięśni gładkich w ścianie naczynia krwionośnego. Powoduje to rozkurczenie się tych mięśni i prowadzi do rozszerzenia naczynia oraz zwiększenia przepływu krwi.

 

Tlenek azotu (NO) jest więc jednym z najważniejszych neuroprzekaźników odpowiadających za zachowania seksualne. W momencie podniecenia mózg wysyła sygnały do nerwów w narządach płciowych, które uruchamiają powstawanie tego związku. W dalszym etapie tlenek azotu powoduje produkcję cGMP, substancji odpowiadającej za rozszerzanie się naczyń krwionośnych. To dzięki niej ciała jamiste genitaliów wypełniają się krwią. U mężczyzn dochodzi wtedy do erekcji (poziom cGMP jest obniżony u impotentów). W przypadku kobiet tlenek azotu warunkuje swobodny dopływ krwi do narządów płciowych. Ułatwia więc ich nawilżenie i zwiększa wrażliwość na bodźce oraz sprzyja podnieceniu i umożliwia odczuwanie pełnej satysfakcji ze współżycia seksualnego.

 

Niedobór tlenku azotu sprzyja zaburzeniom erekcji u mężczyzn, u kobiet zaś może prowadzić do osłabienia doznań płynących z seksu, trudności z osiąganiem orgazmu i obniżonego pobudzenia seksualnego. Dlatego tak ważne stało się poznanie mechanizmu powstawania tej substancji. Rozwiązaniem okazała się L-arginina, związek chemiczny występujący naturalnie w organizmie człowieka.

L-arginina - jedyna substancja, z której powstaje tlenek azotu

 

Zdaniem naukowców ten popularny aminokwas jest ostatnio jedną z najbardziej obiecujących substancji chemicznych. Wykazano bowiem, że arginina przy udziale specjalnego enzymu (syntazy tlenku azotu) ulega przekształceniu w cytrulinę, a w reakcji wydziela się tlenek azotu (NO).

Arginina jest jedynym w organizmie substratem do syntezy tlenku azotu, a reakcja przebiega następująco:

 

L-arginina + NADPH + O2 → L-cytrulina + NADP + H2O + NO

 

Odkrycie mechanizmu powstawania tlenku azotu z aminokwasu L-argininy otworzyło nową drogę do zastosowania argininy jako leku. Wiadomo bowiem, że niedobory tlenku azotu występują nie tylko u osób z problemami seksuologicznymi, ale także w przypadku wielu groźnych chorób, m.in. choroby niedokrwiennej serca. Badania dowodzą również, że podawanie L-argininy nie tylko podnosi jakość życia seksualnego, ale także pomaga w odtruwaniu wątroby, wspomaga wytwarzanie hormonu wzrostu, utrzymuje w zdrowiu system immunologiczny i przyspiesza gojenie się ran. Ponadto, L-arginina zwiększa masę mięśni i zmniejsza ilości tłuszczów. Może również podnosić ruchliwość i liczbę plemników.

 

Preparat VAMEA, dostarczając L-argininę, podnosi poziom tlenku azotu (NO) we krwi. Obniżony poziom L-argininy, spowodowany m.in. jej rozkładem, powoduje zaburzenia krążenia krwi w pochwie i łechtaczce. Odgrywa więc kluczową rolę w powstawaniu problemów seksualnych. Regularne zażywanie preparatu VAMEA przez kobiety gwarantuje utrzymanie odpowiedniego poziomu L-argininy w organizmie, co oznacza większą satysfakcję płynącą z seksu. Preparat VAMEA przeznaczony jest również dla kobiet z osłabionymi doznaniami płynącymi z pożycia seksualnego, trudnościami z osiąganiem orgazmu, obniżonym pobudzeniem seksualnym lub osłabionym pożądaniem.

 

VAMEA to innowacyjny produkt, o unikatowej recepturze, opartej na połączeniu aminokwasów: L-argininy i L-cytruliny oraz naturalnych przeciwutleniaczy - kwercytyny i resweratrolu. Główną substancją aktywną jest L-arginina, z której powstaje tlenek azotu, odpowiedzialny za prawidłowe reakcje seksualne. L-cytrulina wspomaga i nasila działanie L-argininy, natomiast naturalne przeciwutleniacze: kwercytyna i resweratrol chronią L-argininę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki tlenowe, m.in. neutralizując je. Dodatkowo, resweratrol pełni funkcję katalizatora, który przyspiesza powstawanie tlenku azotu z L-argininy.

 

Vemea

www.vemea.pl

Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: