Portret Kobiety

Portal / AktualnościKursy dla kosmetyczek

W dniu 9 maja 2006 odbył się w Klinice Kolasiński kurs dla kosmetyczek poświęcony chirurgii estetycznej oraz medycynie anti-aging. W kameralnej atmosferze omówiono współczesne zabiegi poprawiające wygląd twarzy, modelowania sylwetki, korekcji piersi i leczenia łysienia, szczegółowe informacje: www.bioaging.pl


Szkolenie miało wymiar bardzo praktyczny, prelegenci nie tylko opowiadali o samych zabiegach, ale również o wskazaniach, przeciwwskazaniach, warunkach koniecznych jakie pacjent musi spełniać, aby zakwalifikować się do konkretnego leczenia. Rozmawialiśmy także o różnych alternatywach, o spełnianiu oczekiwań pacjentów - o aspekcie psychologicznym, podnoszeniu swojego komfortu życia. A podnoszenie komfortu życia, to przede wszystkim dbałość o siebie i o tym był wykład i dyskusja z Panią dr med. Anna Modelską - Ziółkiewicz - dieta, dbanie o sprawność fizyczną, kosmetyka - ciągle istnieje potrzeba edukacji w tym zakresie, medycyna ma coraz szersze możliwości prewencyjnego zapobiegania chorobom, kosmetologia daje szanse na skuteczne wspieranie tych działań.

 

Wykładowcami byli lekarze Kliniki Kolasiński: dr med. Jerzy Kolasiński, dr med. Małgorzata Kolenda i dr med. Anna Modelska-Ziółkiewicz. Wykłady spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestniczek kursu, w przyszłości na pewno będą zorganizowane kolejne spotkania. Kosmetyczki są często pierwszymi doradcami kobiet i mężczyzn pragnących skorygować swój wygląd. Udział w kursie zorganizowanym w Klinice Kolasiński świadczy o ich profesjonalnym podejściu do swojego zawodu.

 

Wszelkich odpowiedzi na pytania dotyczące szczegółów warsztatów udziela

dr med. Jerzy Kolasiński (Dyrektor Kliniki Kolasiński)

info@hair-clinic.poznan.pl

tel. (061) 81 87 550.
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: