Portret Kobiety

Portal / AktualnościDzień kobiet 2006

Program imprezy

 

Impreza rozpoczyna się o godz. 18.00. Przybyłe Panie zostaną serdecznie powitane przez organizatorów oraz zaproszone do skorzystania z punktów konsultacyjnych. Będą one mogły zasięgnąć informacji z dziedziny fryzjerstwa, kosmetyki, makijażu, stylizacji paznokcia, percingu. 

 

Gwoździem programu będą "Metamorfozy". Do tej pory jedynie w programach telewizyjnych można było zobaczyć jak wizerunek kobiety przechodzi swoiste odrodzenie. Dosłownie na oczach publiczności z brzydkiego kaczątka narodzi się 6 pięknych łabędzi! Specjaliści z zakresu fryzjerstwa, makijażu, wizażu i kosmetyki zabiorą nas na prawdziwie bajkowa wyprawę, której efekt będzie można podziwiać już 8 marca w Fanaberyii.

 

Podczas prezentacji Vero Moda i jeden z łódzkich salonów ślubnych przedstawi swoją najnowszą kolekcję i opowiedzą o trendach w modzie na wiosnę/lato 2006.

 

W międzyczasie zapoznamy zgromadzoną publiczność z nowością na łódzkim rynku jaką jest pedicure medyczny (czyli wykonywanie pedicure za pomocą frezarek, zakładanie klamr na wrastające paznokcie, proponowanie ortez ułatwiających chodzenie, jak również zapoznanie się z gamą produktów do pielęgnacji stóp).

 

Ok. godz. 21.00 odbędzie się show fryzjerskie - „Trendy we fryzjerstwie na wiosnę i lato 2006". Modne strzyżenia, kolory, uczesania.

Zakończenie części oficjalnej planuje się na godz. 22.00.  

 

Przez cały czas trwania imprezy, nasi goście będą mogli skorzystać z porad wróżki. Dowiedzą się co czeka ich w 2006 roku. 

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Czas i miejsce imprezy:

8 marca 2006

klub Fanaberya

ul. Moniuszki 4a (wejście od Traugutta)

Łódź

Start: godz. 18.00
Wstęp: 10 zł

 

www.velenoart.com 

 

 

Dzień Kobiet 2006

 
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: