Portret Kobiety

Portal / AktualnościEnglish for Beauty Therapists

Angielski dla kosmetyczekEnglish for Beauty Therapists

Tamara Gotowicka-Wolińska-redaktor naczelna pisma „Kosmetyka i Kosmetologia"

Zofia Patoka

POD KONIEC LUTEGO UKAŻE SIĘ PIERWSZY W POLSCE PODRĘCZNIK DO NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KOSMETYCZEK, KOSMETOLOGÓW, MANIKIURZYSTEK I OSÓB INTERESUJĄCYCH SIĘ URODĄ I ZDROWIEM - English for Beauty Therapists.


Autorką i pomysłodawczynią jest Tamara Gotowicka-Wolińska-redaktor naczelna pisma „Kosmetyka i Kosmetologia" oraz Zofia Patoka autorka wielu podręczników do nauki języka angielskiego . „Do tej pory nie było w Polsce podręcznika, który usystematyzowałby wiedzę z zakresu kosmetyki i przedstawiłby program nauczania języka angielskiego - branży kosmetycznej. Podręcznik English for Beauty Therapists, który oddajemy w Państwa ręce, jest pierwszą na naszym rynku długo wyczekiwaną książką. Przygotowany został z myślą o kosmetyczkach, kosmetologach, uczennicach szkół kosmetycznych, dermatologach oraz osobach zajmujących się urodą i zdrowiem. W książce zaprezentowałyśmy program nauczania języka anielskiego przeznaczonego do każdego typu szkoły kosmetycznej czy kursu (od liceum, technikum, szkoły zawodowej do szkół wyższych).

 

Nauka języka obcego wymaga zaangażowania, samodyscypliny, a przede wszystkim systematyczności. Należy ją potraktować nie tylko jako rzecz pożyteczną, satysfakcjonującą lecz także... pasjonującą.

Czego wszystkim serdecznie życzymy".

 

Tamara Gotowicka-Wolińska

Redaktor naczelna „Kosmetyka i Kosmetologia"

 

Podręcznik można nabyć za naszym pośrednictwem:

„Kosmetyka i Kosmetologia"

tel/fax. 022/ 826 34 50

kom. 0 601 611 826

mailto:kosmetyka@neostrada.pl

 
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: