Portret Kobiety

Portal / AktualnościHotel SPA Dr Irena Eris

Spa Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica-Zdrój jako pierwszy hotel w Polsce otrzymał członkostwo w organizacji International SPA Association. Tym samym dołączył do elitarnego grona najlepszych ośrodków SPA na całym świecie. Członkostwo w organizacji ISPA świadczy o najwyższym poziomie usług oferowanych przez Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica-Zdrój i jest również gwarantem ich jakości.

 

„Otrzymanie tego członkostwa nie było łatwe. Musieliśmy spełnić określone warunki i wprowadzić pewne udoskonalenia w naszym hotelu. Fakt, iż wysoka jakość usług świadczonych przez Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica-Zdrój została potwierdzona certyfikatem elitarnego stowarzyszenia odbieramy jako wyróżnienie, ale także podsumowanie naszej obecności i podkreślenie wiodącej pozycji na rynku SPA w Polsce" - powiedziała dr Irena Eris.

 

International SPA Association to powstałe w 1991 roku ogólnoświatowe stowarzyszenie profesjonalistów z zakresu SPA zjednoczonych w celu stworzenia idealnych warunków do ogólnej poprawy samopoczucia poprzez zapewnianie różnorodnych usług, mających na celu regenerację umysłu, ciała oraz ducha. Organizacja zrzesza Hotele SPA, których podstawową wartością jest świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie. Aby taki poziom zapewnić, wszyscy członkowie organizacji zobligowani są do przestrzegania ustalonych przez organizację Norm i Praktyk, mających na celu dążenie do profesjonalnego rozwoju branży SPA poprzez możliwości kształcenia się oraz nawiązywania kontaktów zawodowych oraz promocję walorów SPA wśród społeczeństwa.

 

Czterogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica-Zdrój to pierwszy w polskich górach hotel SPA. Umiejscowiony w słynnym polskim uzdrowisku, w samym sercu Beskidu Sądeckiego, już od 8 lat stanowi doskonałą bazę dla miłośników spokoju i relaksu. Hotel oferuje 49 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów oraz życzliwą i profesjonalną obsługę. Wizytówką hotelu są:
Kosmetyczny Instytutu Dr Irena Eris, nowoczesne SPA oraz możliwość smakowania doskonałej kuchni serwowanej przez restaurację „ Szósty zmysł".

 

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica-Zdrój przez cały czas kieruje szeroką i urozmaiconą ofertę do swoich Klientów. Na szczególną uwagę zasługują specjalne kuracje i programy pielęgnacyjne, których wybór zależny jest od indywidualnych potrzeb gości oraz długości ich pobytu.
W ofercie hotelu znajdują się miedzy innymi: pięciodniowy program z odnową biologiczną dla kobiet, pięciodniowy program pielęgnacyjny dla przyszłej mamy, czy pięciodniowy program rewitalizujący dla mężczyzn. Dla niezdecydowanych i najbardziej wymagających gości Hotel przygotuje specjalny Pakiet na miarę.

 

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris znajdujący się na terenie Hotelu oferuje nowoczesne i specjalnie opracowane firmowe zabiegi na ciało i twarz, wykonywane z użyciem profesjonalnych kosmetyków
Dr Irena Eris - Prosystem. Goście hotelu mogą skorzystać z wielu indywidualnie dobranych do każdego rodzaju skóry zabiegów na twarz i ciało, m.in. egzotycznego zabiegu ujędrniającego „Body
a la carte", zabiegów wyszczuplająco-modelujących, relaksująco-modelujących, firmowego masażu karku i pleców „Dotyk ciepła", refleksorycznego masażu stóp, masaży gorącymi kamieniami, manicure, pedicure, usług salonu fryzjerskiego, bezpiecznego opalania, kąpieli perełkowych oraz zajęć ruchowych pod okiem instruktora.

 

Obecnie trwa również proces weryfikacji nowego Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, położonego w otulinie zieleni Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich, niedaleko Ostródy, który
w najbliższym czasie ma również szansę stać się członkiem ISPA.

 

Hotel już 1 kwietnia 2006 r. odda do dyspozycji gości łącznie 97 pokoi w budynku głównym i oddalonym od niego Domu Leśnym, jak również obszerny i nowoczesny Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris składający się z 35 pokojów zabiegowych oraz centrum SPA składającego się z  2 basenów, kompleksu saun: fińskiej, rzymskiej, termarium ziołowego i solankowego, 4 jacuzzi w tym jednego zewnętrznego działającego przez cały rok oraz rozbudowanej sali do ćwiczeń, fitnessu i cardio fitnessu.

 

Dodatkowe informacje:

www.hotelspa.pl

www.experienceispa.com

 
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: