Portret Kobiety

Pielęgnacja ciała / Kończyny dolneDr Irena Eris - "Cynamonowe stopy" - zabieg SPA z elementami refleksoterapii

Eris.gif

 

Grupa zabiegu:

Zabiegi na stopy

 

Celem zabiegu jest:

Najnowszy zabieg "Cynamonowe stopy" - Zabieg SPA z elementami refleksoterapii wykorzystuje elementy tradycyjnej medycyny chińskiej. Akupresura jest najstarszą w świecie metodą leczenia, zapoczątkowaną przez lekarzy chińskich. Zauważyli oni, że uciskając określone punkty na powierzchni ciała ludzkiego można złagodzić lub zlikwidować bóle, a nawet poprawić czynność narządów wewnętrznych. Efekty: wygładzenie, nawilżenie i regeneracja skóry stóp i podudzia, doznanie uczucia lekkości i relaksu.

 

Wykonanie:

  • Zabieg rozpoczyna się od kąpieli w wodzie z dodatkiem soli morskiej i suszonych płatków róży. 
  •  Peeling - usuwanie zrogowaciałego naskórka. Wykonywany jest albo solą morską połączoną z Kojąco-ochronnym olejkiem do masażu ciała lub Sorbetem - cukrowym peelingiem do ciała także zmieszanym z Kojąco-ochronnym olejkiem do masażu ciała.
  • Pora na masaże. Najpierw masaż klasyczny z użyciem olejku do masażu na całej stopie i podudziu wykonywany techniką głaskania i wyciskania. Następnie stymulowane są (po 10 sek.) wybrane punkty akupresury w wewnętrznej części stopy (13) i po zewnętrznej stronie stopy (6), oraz leżące na podudziu - punkt kobiecej urody i punkt tancerek i sportowców. Na zakończenie ponownie wykonywany jest na całej stopie i podudziu masaż klasyczny metodą głaskania z elementami wyciskania.
  • Na tak przygotowane i zrelaksowane stopy nakładana jest Cynamonowa maska-krem, którą przykrywa się folią i na każdą nogę nakłada się specjalne skarpety frotte (na ok. 15 min.)
  • Po zdjęciu skarpet lekko wcierana jest pozostałość maski.

Zabieg zdobył II miejsce w plebiscycie czytelników miesięcznika HARMONIA

 

Cena: 65 zł

 

Eris2.gif

 

Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno, +48 (prefix) 22 717 11 11, serwis@eris.pl, www.eris.pl

     

 
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: