Portret Kobiety

WywiadyWywiad IQ Medica z pacjentką po operacji powiększenia piersi

Zabieg operacyjny: powiększenie piersi

 

Niespełna pół roku temu przeszła Pani operację powiększenia piersi. Mogłaby Pani zdradzić nam jakie były powody, które skłoniły Panią do podjęcia tak ważnej decyzji.

 

Pomysł o poddaniu się operacji plastycznej podsunął mi mój mąż. Na początku myślałam, że żartuje, ale później okazało się, że mówił to bardzo poważnie.

 

Czyżby mężowi przeszkadzał rozmiar Pani piersi?

 

Mój mąż doskonale wiedział, że miałam kompleksy na tym tle. Często o tym rozmawiałam i wiele razy powtarzałam, że chciałabym to zmienić, ale o operacji nie myślałam.

 

Jak długo zastanawiała się Pani nad propozycją męża?


Na samym początku postanowiłam wykorzystać wszystkie metody naturalne. W ruch poszły więc przeróżne kremy, balsamy, ale niestety skuteczność tych środków nie była zadowalająca. Wtedy też zdałam sobie sprawę, że jedynym wyjściem z sytuacji będzie chirurgia plastyczna.

 

Jaki były pierwsze kroki w kierunku operacji?

 

Najpierw rozpoczęłam poszukiwania dobrego chirurga plastyka. W tym celu spędzałam długie godziny przeglądając różne strony internetowe. Aktywnie uczestniczyłam również na wielu forach kobiecych. Okazało się jednak, że opinie na temat poszczególnych lekarzy są mocno zróżnicowane. W większości przypadków przy danym chirurgu pojawiały się zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Jednym słowem totalny mętlik.

 

Wobec tego jak znalazła Pani chirurga plastyka?

 

Mój mąż skontaktował mnie z IQ MEDICA - bezpłatnym doradcą chirurgii plastycznej i to oni pomogli mi w wyborze lekarza. Kiedy zorientowałam się w jaki sposób działa IQ MEDICA nie miałam wątpliwości, że trafię na dobrego fachowca.

 

Co Panią przekonało do IQ MEDICA?

 

Przede wszystkim ogromne doświadczenie oraz uznanie jakie IQ MEDICA zdobyła podczas kontaktów z pacjentami z całego świata. Na podstawie opinii swoich dotychczasowy pacjentów wyselekcjonowali grupę lekarzy specjalizujących się w danej dziedzinie chirurgii plastycznej. Doskonale orientują się, który chirurg najlepiej potrafi przeprowadzić liposukcję, a który korekcję nosa, itd.

 

 

Powiększenie piersi

 

Po kontakcie z IQ MEDICA jak długo czekała Pani na zabieg?

 

Po kilku dniach odbyłam konsultację z chirurgiem plastykiem i jeszcze tego samego dnia byłam operowana.

 

Jak wyglądała cała procedura związana z zabiegiem?

 

Zabieg został przeprowadzony w znieczuleniu ogólnym. Dwa silikonowe implanty zostały wprowadzone w miejscu nacięć pod pachami. Po założeniu protez i drenów odprowadzających wydzielinę i niewielkie ilości krwi, rana została szczelnie zaszyta kilkoma piętrami szwów a następnie założono mi lekko uciskający opatrunek.

 

Czy po operacji czuła Pani ból? Jak dużo czasu zajęło dojście do normalnej aktywności fizycznej?

 

Zaraz po operacji odczuwałam dosyć mocny ból w okolicach klatki piersiowej. Był na tyle silny, że pierwszego dnia nie wstawałam z łóżka. W ciągu kolejnych kliku dni bolało mnie już coraz mniej, a po upływie miesiąca jeździłam już na rowerze.

 

Jak oceni Pani efekty całej operacji?

 

Efekty są rzeczywiście rewelacyjne. Z miseczki A przeszłam na miseczkę C. Mój dekolt wygląda teraz niesamowicie. Zadowolona jestem nie tylko ja ale i mój mąż.

 

A co z bliznami?

 

Jako, że cięcia robione były pod pachami blizny są całkowicie niewidoczne, za co szczególnie jestem wdzięczna chirurgowi, który mnie operował.

 

Czy to prawda, że operacje plastyczne wywierają duży wpływ na samopoczucie pacjenta?

 

W moim przypadku powiększenie piersi miało niebagatelny wpływ na moją psychikę. Nie tylko poczułam się atrakcyjna, kobieca, ale również nabrałam ogromnej pewności siebie. Uwielbiam teraz swoje ciało, a mój widok w lustrze sprawia mi niezmierną przyjemność.

 

Ma Pani jakieś wskazówki dla kobiet, które rozważają powiększenie piersi?

 

Myślę, że najważniejszą kwestią jest dobór odpowiedniego chirurga plastyka. Ja dzięki IQ MEDICA trafiłam do wspaniałego specjalisty, który sprawił, że moje ciało wygląda tak jak sobie wymarzyłam. Operacja powiększenia piersi z pewnością pozbawiła mnie wszelkich kompleksów związanych z moją urodą i choćby dlatego uważam, że było warto.

 

IQmedicaiqmedica

www.iqmedica.pl

 
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: