Portret Kobiety

Nowości kosmetyczneFarmona - Nivelazione Woman Piękne Piersi

Farmona Nivelazione Woman Piękne PiersiKuracja pomagająca uzyskać doskonały wygląd piersi

 • ujędrnienie biustu
 • powiększenie biustu

Unikalna formuła, aby powiększyć piersi, przywrócić ich jędrność i napięcie.

Związki aktywne zawarte w preparacie Nivelazione® woman działają dwukierunkowo:

 • stymulują tkanki piersi i aktywizują gruczoły sutkowe w kierunku powiększenia i przyrostu objętości piersi
 • poprzez korzystny wpływ na tkankę łączną oraz stymulację włókien kolagenowych i elastanowych ujędrniają, wzmacniają strukturę skóry i zapobiegają jej wiotczeniu

W zależności od intensywności stosowania:

 • biust powiększa się i wypełnia

 • skóra piersi staje się napięta, ujędrniona, widocznie wzmocniona, co daje efekt podniesienia piersi i poprawy ich kształtu

Przeznaczona dla kobiet po 18 roku życia. Szczególnie polecana kobietom po kuracjach odchudzających, karmieniu piersią i w okresie okołomenopauzalnym, których piersi utraciły jędrność oraz kobietom, które chcą uzyskać pełniejszy, większy biust.

 

Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera wyciągi:

Foeniculum v. /Fennel seed

200mg

Fucus vesiculosus/Bladderwrack

100mg

Avena sativa/Oats green tops

20mg

Turnera diffusa/Damiana leaf

20mg

Angelica sinensis/Dong Quai root

20mg

Humulus lupulus/Hops

20mg

Pueraria lobata/Kudzu root

20mg

mangan

2mg

 

Skład: suche wyciągi roślinne z: owoców kopru włoskiego, morszczynu, zielonego owsa, liścia damiany, korzenia dzięgla chińskiego, szyszek chmielu, korzenia kudzu, siarczan manganu, pozostałe składniki: maltodekstryna, guma arabska, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu, składniki kapsułki: żelatyna, barwniki - tlenki żelaza, indygotyna.

 

Czas trwania kuracji:

 • aby uzyskać utraconą jędrność 2-3 miesiące
 • aby powiększyć piersi 6-8 miesięcy

Sposób użycia:

 • Faza wstępna (przyzwyczajanie organizmu) - 2 kapsułki dziennie, 1 rano, 1 wieczorem przez 2 tygodnie.
 • Faza właściwa (stymulacja biustu w kierunku ujędrnienia i/lub powiększenia)- 4 kapsułki dziennie, najlepiej przy posiłkach. Po uzyskaniu pożądanej jędrności biustu (po ok. 2-3 miesiącach) przejść do fazy podtrzymującej. W celu uzyskania efektu większych piersi faza właściwa powinna trwać ok. 6-8 miesięcy. Po uzyskaniu pełniejszych piersi przejść do fazy podtrzymującej.
 • Faza podtrzymująca - 1 kapsułka dziennie.

W razie wystąpienia nudności lub zakłóceń cyklu menstruacyjnego, należy odstawić preparat. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety. Chronić produkt przed dziećmi. Nie stosować u dziewcząt w okresie dojrzewania, kobiet w ciąży i matek karmiących. Suplement diety. Zawartość opakowania: 80 kapsułek. Preparat dostępny wyłącznie w aptekach.

 

Czym jest Nivelazione® woman Kuracja pomagająca uzyskać doskonały wygląd piersi?


 

Kuracja Nivelazione® woman skomponowana jest ze składników roślinnych, które wielokierunkowo wpływają na biust powodując, że jest on pełniejszy i jędrniejszy. Zastosowana mieszanka wyciągów roślinnych bogata jest w związki, które z jednej strony delikatnie stymulują tkanki piersi i aktywizują gruczoły sutkowe, z drugiej zaś, poprzez korzystny wpływ na tkankę łączną i tłuszczową, pozwalają zachować jędrność i cieszyć się pełniejszym, sprężystym biustem. Ujędrnianie odbywa się głównie za sprawą manganu i morszczynu. Mangan jest składnikiem i aktywatorem wielu enzymów, wpływa na przemiany tłuszczów i cholesterolu, węglowodanów i białek oraz hormonów płciowych, stanowi doskonałe połączenie z wyciągiem z morszczynu w dziedzinie ujędrniania skóry i wzmacniania tkanek. Za stymulację gruczołów sutkowych odpowiedzialne są zawarte w pozostałych wyciągach roślinnych tzw. fitohormony, związki o działaniu podobnym do estrogenów (dzięgiel chiński, izoflawony korzenia kudzu) bądź antyadrogennym (szyszki chmielu). Składniki te, oprócz działania wywołującego efekt pełności piersi, pozytywnie wpływają na uregulowanie cyklu menstruacyjnego i zmniejszenie objawów PMS.

 

Jakie są składniki Nivelazione® woman?

 

 

Dzienna porcja (4 kapsułki) zawiera wyciągi:

Foeniculum v. /Fennel seed/Koper włoski

200mg

Fucus vesiculosus/Bladderwrack/Morszczyn

50mg

Avena sativa/Oats green tops/Owies zielony

20mg

Turnera diffusa/Damiana leaf/Damiana

20mg

Angelica sinensis/Dong Quai root/Dzięgiel chiński

20mg

Humulus lupulus/Hops/Chmiel

20mg

Pueraria lobata/Kudzu root/Kudzu

20mg

oraz składnik mineralny - mangan

2mg

 

Efekt powiększenia i pełności piersi:

 • fenkuł (Foeniculum vesiculosus)

 • owies zielony (Avena sativa)

 • korzeń kudzu (Pueraria lobata)

 • szyszki chmielu (Humulus lupulus)

 • korzeń dong quai (Angelica sinensis)

 • liscie damiany (Turnera diffusa)

Głównym składnikiem jest anyż- wyciągi z kopru włoskiego u kobiet karmiących zwiekszają laktację poprzez pozytywny wpływ na gruczoły mleczne. U kobiet nie karmiących powodują powiększenie, napięcie i uczucie pełności piersi.

Efekt ujędrniania i wzmocnienia skóry podtrzymującej piersi:

 • morszczyn (Fucus vesiculosus)

 • mangan

Czy kuracja Nivelazione® woman spowoduje zwiększenie rozmiaru biustu o kilka rozmiarów?

 

Osiągnięcie trwałego, wyraźnego i szybkiego zwiększenia rozmiaru biustu możliwe jest wyłącznie wskutek operacji plastycznej lub silnej terapii hormonalnej (np. przy zmianie płci- takie sytuacje są możliwe jedynie pod ścisłą kontrolą lekarską, w sciśle uzasadnionych przypadkach. Hormonów absolutnie nie wolno stosować tylko z chęci poprawienia urody!). Piersi składają sie głównie z tłuszczu i tkanki łącznej, które decydują o wielkości biustu. Preparat Nivelazione® woman zawiera bezpieczne składniki roślinne o działaniu podobnym do estrogenów, które wpływają na zwiększenie objętości piersi, ładniejszy, pełny kształt oraz składniki ujędrniające i napinające skórę. Zastosowane składniki ziołowe znane są w medycynie ludowej z korzystnego działania na piersi (szczegółowy opis zastosowanych ziół wkrótce). Równocześnie są bezpieczne i nie zaburzają gospodarki hormonalnej- uważamy, że byłoby nieetyczne szkodzić naturalnej równowadze hormonalnej zdrowych kobiet przez podawanie zbyt dużych dawek fitoestrogenów, co mogłoby mieć negatywny wpływ na organizm. Efekt powiększenia i wypełnienia piersi podobny jest do efektu, jaki uzyskuje się w trakcie zażywania środków antykoncepcyjnych.

 

Czy można używać kuracji Nivelazione® woman zażywajac tabletki antykoncepcyjne?

 

Nie przeprowadzaliśmy badań na kobietach stosujących tabletki antykoncepcyjne. Preparat Nivelazione® woman nie wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych, choć lepiej skonsultować się z ginekologiem.

 

Jakie są przeciwskazania w kuracji Nivelazione® woman?

 • ciąża - nie przeprowadzono badań na kobietach ciężarnych i w związku z tym nie polecamy kuracji Nivelazione® woman w okresie ciąży i laktacji

 • alergia na jeden lub kilka składników preparatu

 • problemy żoładkowo- jelitowe

 • problemy zdrowotne piersi (cysty, guzy)

 • wiek poniżej 18 roku życia i nie zakończony okres dojrzewania

Jakie są pierwsze objawy działania kuracji Nivelazione® woman?

 

Pierwszymi objawami działania kuracji Nivelazione® woman są tkliwość piersi, uczucie napięcia, pełności i ciężkości piersi (porównywalne do odczuć przed okresem), zwiększona wrażliwość i mrowienie wokół sutków. W zależności od reaktywności organizmu na składniki preparatu pierwsze objawy powinny się pojawnić w ciągu 4-6 tygodni. Jeżeli po okresie 3-4 miesięcy kuracji nie występują żadne objawy, należy zaprzestać używania suplementu Nivelazione® woman.

 

Jaki jest efekt kuracji Nivelazione® woman?

Związki aktywne zawarte w preparacie Nivelazione® woman działają dwukierunkowo:

 • poprzez korzystny wpływ na tkankę łączną oraz stymulację włókien kolagenowych i elastanowych ujędrniają, wzmacniają strukturę skóry i zapobiegają jej wiotczeniu.

 • stymulują tkanki piersi i aktywizują gruczoły sutkowe w kierunku powiększenia i przyrostu objętości piersi

Czy efekty kuracji Nivelazione® woman są trwałe?

W związku z tym, że efekt pełności i zwiększenia objętości piersi spowodowany jest ciągłym dostarczaniem organizmowi składników o działaniu podobnym do estrogenów, wpływających na wygląd piersi, po zaprzestaniu kuracji Nivelazione® woman piersi stopniowo (po ok. 1-2 miesiacach) wracają do poprzedniego stanu. Dlatego, po fazie właściwej stosowania preparatu i uzyskaniu pożądanych efektów, zalecamy fazę podtrzymującąosiągnięte rezultaty i zażywanie 1 tabletki suplementu dziennie.

 

Jak szybko pojawiają się rezultaty kuracji Nivelazione® woman?

Pojawienie się pierwszych efektów kuracji Nivelazione® woman jest sprawą indywidualną.

Preparat działa dwuetapowo:

 • pierwsze efekty w postaci ujędrnienia , odzyskania pożądanego napięcia i sprężystosci skóry pojawiają się po 2-3 miesiącach stosowania

 • efekt wypełnienia i wzrostu objętości piersi pojawia się po 6-8 miesiacach stosowania

W każdym przypadku, po osiągnięciu zakładanych rezultatów, zalecamy fazę podtrzymującą (zażywanie 1 tabletki preparatu dziennie)- w przeciwnym wypadku piersi mogą po pewnym czasie wrócić do stanu sprzed kuracji.

 

Kuracja Nivelazione® woman zawiera morszczyn, czy zażywając dodatkowo ten preparat, nie przekroczy się zalecanej dobowej dawki jodu?

Wyciąg z morszczynu użyty w preparacie zawiera śladowe ilości jodu - jest on standaryzowany na alginy i one są substancjami czynnymi w tym surowcu. Nie ma ryzyka przekroczenia zalecanej dawki dobowej przy przyjmowaniu tego preparatu - nie należy traktować go jako dodatkowego źródła jodu.

 

Czy jest gwarancja, że kuracja Nivelazione® woman zwiększy rozmiar piersi?


Niestety nie możemy zagwarantować spektakularnego powiększenia piersi. Oddziaływanie fitoestrogenów zawartych w zastosowanych wyciągach ziołowych jest sprawą indywidualną i zależy od gospodarki hormonalnej organizmu, podatności na zastosowane dawki składników aktywnych , a także od budowy fizycznej, wieku, diety, aktualnego rozmiaru i stanu piersi.

 

Kto może zażywać preparat Nivelazione® woman?

 • każda kobieta po okresie dojrzewania, która chce mieć ładniejsze, pełniejsze piersi

 • kobiety po okresie karmienia piersią, które chcą odzyskać utraconą jedrność i napięcie piersi oraz zniwelować odczucie "pustych" piersi

 • kobiety w okresie menopauzy, które chcą odzyskać sprężystość piersi

 • kobiety po znacznym ubytku wagi, które chcą wzmocnić strukturę skóry i zniwelować jej zwiotczenie

Ze względu na skład preparatu najlepsze efekty uzyskują kobiety po karmieniu piersią i w okresie menopauzy. Uzyskane rezultaty nie będą identyczne dla wszystkich, zależą od specyfiki biologicznej i fizjologicznej każdego organizmu. Może się również zdarzyć, że w konkretnym przypadku preparat nie zadziała w kierunku powiększenia piersi.

 

Farmona

www.farmona.pl
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: