Portret Kobiety

Nowości kosmetyczneDermika - seria intensywnie przeciwzmarszczkowa

DermikaNIEINWAZYJNA TECHNOLOGIA WYPEŁNIANIA ZMARSZCZEK, ABSOLUTNIE REKORDOWE EFEKTY!!!
 • rekordowa redukcja objawów starzenia się skóry już po 4 tygodniach!
 • „podciągnięcie" wiotczejącej skóry - efekt push-up!
 • skuteczność przeciwzmarszczkowa potwierdzona przez 100% testujących kobiet!
Seria intensywnych kosmetyków przeciwzmarszczkowych, które mogą być zaliczone do KOSMECEUTYKÓW, czyli preparatów szczególnie aktywnych, działających w głębokich warstwach skóry, osiągających paramedyczny efekt w nieinwazyjny sposób. Spécialité oparto na przełomowych odkryciach światowej kosmetologii i własnych pracach naukowo-badawczych, które pozwoliły uzyskać CZTEROPOZIOMOWE DZIAŁANIE NA SKÓRĘ - nowość na skalę światową!

Już po 1 godzinie od zastosowania preparatów następuje wyraźne wygładzenie, nawilżenie i odświeżenie cery oraz uczucie komfortu. Po 4 tygodniach stosowania kuracji: Kosmetyczny "Mikrozastrzyk" + Krem następuje rewelacyjne wygładzenie powierzchni skóry oraz REDUKCJA ZMARSZCZEK I BRUZD na nieznaną wcześniej skalę*: NAWET O 57 %
Pojawia się również zupełnie nowy, niezwykle satysfakcjonujący EFEKT PUSH-UP (ang. wypchnąć do góry), polegający na „PODCIĄGNIĘCIU" wiotczejącej, opadającej luźnej skóry. Modeluje to owal twarzy i wizualnie odmładza rysy. Następuje też radykalna poprawa JĘDRNOŚCI SKÓRY*: NAWET O 56 %

Miło nam, że 100% kobiet, które testowały Spécialité, potwierdziło deklarowane działania naszych kosmetyków i wystawiło im doskonałą ocenę. Jest to rewelacyjny wynik, niezwykle rzadko spotykany w badaniach kosmetycznych.

Wszystkie preparaty z linii Spécialité zostały przebadane przez niezależne renomowane laboratorium w Polsce, wyposażone w sprzęt specjalistyczny do oceny parametrów skóry. Doskonałe wyniki zachęciły nas do weryfikacji zalet tych produktów w ośrodku zagranicznym.

Z wielką satysfakcją informujemy, że zostały one wysoko ocenione jako kosmeceutyki redukujące zmarszczki przez sieć Medi-Spa w Los Angeles, USA i wprowadzone tam przez chirurgów plastycznych i dermatologów estetycznych do wspomagania kuracji odmładzających!

Preparaty z serii Spécialité polecamy dla kobiet dojrzałych zarówno tych, u których pojawiają się dopiero pierwsze symptomy wiotczenia skóry 30+, 40+, jak i starszych 50+ i 60+ walczących z upływającym czasem.
Zachęcamy, by nie zwlekać z rozpoczęciem kuracji Spécialité, jeśli przekroczyło się trzydzieści lat. Efekty będą wtedy najlepsze. W naszych badaniach wyraźnie stwierdziliśmy, że w przypadku pań 50+ 60+ skuteczność Spécialité zależy od stanu i zadbania skóry - skóra źle pielęgnowana, zaniedbana, w gorszym stanie nie zmienia się na lepsze pod wpływem tych kosmetyków tak radykalnie, jak skóra zadbana w tym samym wieku.

NOWE TECHNOLOGIE W LINII SPÉCIALITÉ

W serii Spécialité zastosowano nowatorskie technologie wprowadzania w głąb skóry naturalnych SUBSTANCJI WYPEŁNIAJĄCYCH, które zwiększając objętość skóry, od wewnątrz wypychają zmarszczki i uzupełniają ubytki skóry związane ze starzeniem się:

 • Nieinwazyjna technologia wypełniania zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym
  ŚWIATOWE ODKRYCIE: znany z dermatologii estetycznej najnowocześniejszy wypełniacz zmarszczek KWAS HIALURONOWY może nieinwazyjnie przenikać w głąb naskórka w postaci mikrogąbek®, które pęcznieją i od środka wypełniają zmarszczki.
 • Nieinwazyjna technologia rekonstrukcji tkanki podskórnej za pomocą lipidowych wypełniaczy
  ŚWIATOWE ODKRYCIE: pewne substancje roślinne mogą przenikać przez skórę i docierać aż do tkanki podskórnej. Stymulują tam syntezę lipidów i zwiększają objętość podściółki skóry.
 • Nieinwazyjna technologia wypełniania zmarszczek i ujędrniania skóry kolagenem
  Stymulatory syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego połączono w superkompleks aktywnie ujędrniający skórę.
 • Powierzchniowe napinanie skóry dynamicznym liftingiem 3D
  Dzięki tym technologiom uzyskano czteropoziomowe działanie przeciwzmarszczkowe.

Dermika

www.dermika.pl 
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: