Portret Kobiety

Nowości kosmetyczneLacoste - Touch of Sun

Lacoste Touch of SunLACOSTE TOUCH OF SUN to nowa edycja limitowana od marki Lacoste, zainspirowana energią zachodzącego słońca oraz kobiecą kreatywnością. Zapach świeży, kwiatowy, emanujący młodością, radością i latem. Jest jak uśmiech na twarzy wywołany promieniami słońca, jak prawdziwe wyrażenie twórczej witalności.

LACOSTE TOUCH OF SUN jest drugim z linii energetycznej Lacoste zapachem, którego moc polega na emanowaniu naturalną, promieniującą energią kobiecą oraz czystym magnetyzmem witalności, któremu trudno się oprzeć. Inspirację tę czerpie od swego „siostrzanego" zapachu LACOSTE TOUCH OF PINK, będącego kwintesencją energii marki Lacoste.

Zapach LACOSTE TOUCH OF SUN to zamknięte we flakonie lato. Już pierwsza nuta jest eksplozją promieniującej światłem energii, w której jasne hesperydynowe nuty harmonijnie stapiają się ze świeżymi wodnymi nutami. Powiew młodości i kobiecości to zasługa rześkiego akordu zieleni, który daje o sobie znać na zakończenie nuty głowy.

Nuta serca otwiera się kwiatowozieloną rozkoszą stworzoną wokół nowoczesnej i jakże czystej woni naturalnej róży, otoczonej orzeźwiającą piwonią i jaśminem. Wibrujący, drzewny wetywer i sandałowiec wolno stapiają się ze skórą. Za nimi podążają błyszczące nuty piżmowe. Dotyk bursztynu dodaje wyrafinowania i dopełnia miejski charakter zapachu.


Edycja limitowana LACOSTE TOUCH OF SUN dostępna w limitowanej sprzedaży Lacoste Touch of Sun EDT 50ml - 201,00 PLN

 

Douglas

www.douglas.pl
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: