Portret Kobiety

Nowości kosmetyczneFilm wax - bezpaskowa metoda depilacji

WAX2.jpgFilm wax - innowacyjna, bezpaskowa metoda depilacja

 

Wosk film wax: monoi, masło carite. Woski przeznaczone do depilacji wszystkich partii ciała. Wśród wosków typu Film Wax wyróżniamy:

  • Film Wax Monoi - bardzo elastyczny wosk do każdego typu skóry i delikatnego owłosienia
  • Film Wax Masło Karite - do bardzo suchej skóry i delikatnego owłosienia.
  • Film Wax Intimate - do depilacji delikatnego owłosienia na powierzchni skóry miejsc intymnych oraz wrażliwych i delikatnych.

Niezwykle estetyczna i szybka metoda depilacji, nie wywołująca podrażnień.Metoda depilacji woskami typu film, polega na nałożeniu na ciało przy pomocy szpatułki cienkiej, przezroczystej warstwy wosku i usunięcie jej bezpośrednio ze skóry bez pomocy flizeliny. Jest to metoda bardzo ekonomiczna, czysta i bezpieczna dla skóry, gdyż nałożony wosk nie przykleja się do skóry, a jedynie do włosów dzięki czemu podczas jego usuwania nie naruszamy struktury skóry. Nie ma również potrzeby stosowania po woskowaniu preparatów oczyszczających skórę z nadmiaru wosku, gdyż po zabiegu pozostaje ona idealnie czysta. Metoda ta nie powoduje znacznego podrażnienia skóry, dlatego jest bardzo lubiana przez klientki.

Dostępne w puszkach 400 g lub 800 g.

 

Film wax intimate - depilacja intymna

 

Wosk film wax intimate. Specjalny wosk do depilacji wrażliwych okolic bikini bez użycia pasków. Jest bardzo delikatny, szybko zastyga, nie podrażnia skóry. Formuła wzbogacona masłem kakaowym, które chroni i nawilża skórę, oraz olejem z owsa o działaniu łagodzącym. Dostępne w puszkach 400 g lub 800 g.

 

Beauty In

www.beautyin.com.pl
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: