Portret Kobiety

Nowości kosmetyczneBielenda - deser do kąpieli

Bielenda Płyn do kąpieliDESER DO KĄPIELI AMARETTO
Aromat amaretto

Delikatny deser do kąpieli dzięki zawartości głęboko nawilżających i odżywczych składników, to prawdziwa uczta dla skóry. Zawarte w fazie kolorowej substancje myjące i zapachowe w połączeniu z kremowym kompleksem nawilżającym, tworzącym fazę białą, po zmieszaniu tworzą niezwykły deser dla ciała. Skóra rozpieszczona kąpielą i nasycona na długo zniewalającym, delikatnym zapachem migdałów staje się wypoczęta i promienna. Kąpiel w aromatycznej pianie relaksuje i poprawia samopoczucie. Deser amaretto przeznaczony do każdego rodzaju skóry.

 

Bielenda Płyn do kąpieliDESER DO KĄPIELI CZEKOLADA
Aromat czekolady

Delikatny deser do kąpieli dzięki zawartości głęboko nawilżających i odżywczych składników, to prawdziwa uczta dla skóry. Zawarte w fazie kolorowej substancje myjące i zapachowe w połączeniu z kremowym kompleksem nawilżającym, tworzącym fazę białą, po zmieszaniu tworzą niezwykły deser dla ciała. Skóra rozpieszczona kąpielą i nasycona na długo zniewalającym, słodkim zapachem czekolady, staje się wypoczęta i promienna. Kąpiel w aromatycznej pianie relaksuje i poprawia samopoczucie. Produkt przeznaczony do każdego rodzaju skóry.

 

Bielenda Płyn do kąpieliDESER DO KĄPIELI WANILIA
Aromat wanilii

Delikatny deser do kąpieli dzięki zawartości głęboko nawilżających i odżywczych składników, to prawdziwa uczta dla skóry i zmysłów. Zawarte w fazie kolorowej substancje myjące i zapachowe w połączeniu z kremowym kompleksem nawilżającym, tworzącym fazę białą, po zmieszaniu tworzą niezwykle oryginalny deser dla ciała. Skóra rozpieszczona kąpielą i nasycona na długo zniewalającym zapachem wanilii, staje się wypoczęta i promienna. Kąpiel w aromatycznej pianie relaksuje i poprawia samopoczucie. Waniliowy deser przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry.

 

Bielenda

www.bielenda.pl

 

 
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: