Portret Kobiety

Zdrowie i uroda / ArtykułyZałóż własne Studio Zdrowia Rolletic

  • ROLLETICSiedzisz bezczynnie w domu i zastanawiasz się jak zmienić swoje życie?
  • Jak niewielkim kosztem rozpocząć działalność na własną rękę?
  • Działalność, która stanie się formą Twojego dochodu, samorealizacji i zadowolenia?

 

Firma ROLLETIC POLSKA będąca bezpośrednim importerem urządzenia masującego Rolletic rozwiązuje ten problem proponując założenie własnego Gabinetu Partnerskiego „Studio Zdrowia".

 

Wystarczy, że znajdziesz niewielkie pomieszczenie w dowolnym miejscu w Polsce i zgłosisz się do nas. Proste? Oczywiście, że tak, bowiem cała reszta należy do nas! Współpraca z Firmą Rolletic opiera się tylko i wyłącznie na układach partnerskich, nie podpisujemy z naszymi klientami żadnych umów, nie działamy na zasadzie „franchising'u"!

 

Każda osoba chętna do współpracy może otworzyć własny Gabinet Partnerski „Studio Zdrowia". Bazą w jego funkcjonowaniu stanie się nasz gotowy i sprawdzony Program wraz ze wszystkimi niezbędnymi materiałami do prowadzenia i promowania gabinetu. Oferowany przez nas pakiet marketingowy zawiera między innymi : ulotki, certyfikaty, dokumentacje do prowadzenia gabinetu, Program Żywieniowy z przepisami, zaproszenia, karnety dla stałych klientów, plakaty reklamowe i z pozycjami masażu, materiały szkoleniowe, miesięczniki Studio Zdrowia, dyplom urządzenia Rolletic, ankiety zdrowia, cenniki, regulaminy. Zapewniamy możliwość wykorzystania naszego loga, uczestnictwo we wszystkich organizowanych przez nas imprezach oraz miejsce wśród naszych Gabinetów Partnerskich na www.rolleticpolska.pl

 

Aby w pełni profesjonalnie przygotować Państwa do prowadzenia gabinetu i zaznać z tematem skutecznego Odchudzania i Kształtowania Sylwetki organizujemy również szkolenie, dzięki któremu każda osoba prowadząca gabinet - zyskuje odpowiednią, kompleksową wiedzę, by prowadzić klienta. Kurs trwa jeden dzień, jest prowadzony przez ekspertów z naszej firmy. Po jego ukończeniu każdy kursant zyskuje odpowiednią wiedzę, by profesjonalnie i skutecznie prowadzić swój gabinet - na dowód czego otrzymuje Certyfikat.

 

Zainteresowanie prowadzeniem naszych Gabinetów Partnerskich cieszy się w ostatnim czasie niesamowitym powodzeniem. W ciągu ostatniego roku powstało ponad 80 gabinetów w całej Polsce, które w sumie odchudziły i wykształtowały sylwetki ponad 12 000 osób. Jesteśmy w stałym kontakcie z każdym Gabinetem Partnerskim - pomagamy rozwiązywać wszelkie problemy, odpowiadać na wszystkie pytania, rozwiązywać wszystkie wątpliwości.

 

Rolletic Salon Firmowy
Rolletic Salon Firmowy

 

 

Wszyscy już posiadający własny gabinet podkreślają jednoznacznie, że prowadzenie tej działalności jest przyjemne, wdzięczne i dochodowe. Odchudzanie w Gabinetach: „Studio Zdrowia", prowadzone zgodnie z Naszym Autorskim Programem Odchudzania i Kształtowania Sylwetki - nigdy nie kończy się efektem jo-jo! Przy zastosowaniu wszystkich naszych wskazań gwarantujemy 100% skuteczności w odchudzaniu z Rolletic'iem, tzn. około 1,5 tygodniowo (w niektórych przypadkach nawet 5 kilo w pierwszym tygodniu!) i wiele centymetrów mniej w biodrach, udach itp.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy i współtworzenia mody na Rolletic! Polecamy zapoznanie się z naszą stroną internetową: www.rolleticpolska.pl , kontakt telefoniczny lub osobisty.

 

 

Rolletic

 

 

Adres Biura:

ROLLETIC POLSKA

ul. Romana Maya 1

61 - 371 Poznań

tel. 061 8715 212 lub 211

(od 8:00 do17:00)
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: