Portret Kobiety

Zdrowie i uroda / ArtykułyNowe rodzaje wosków - udoskonalona depilacja

woskiWOSK TRADYCYJNY CZEKOLADOWY

apetycznie wyglądający wosk o kremowej konsystencji. Zawiera wyciąg z kakaowca oraz masło kakaowe, dzięki czemu pielęgnuje skórę wrażliwą, zapobiegając jednocześnie podrażnieniom. Może być nakładany kilkakrotnie na ten sam fragment skóry. Doskonały do depilacji delikatnych obszarów ciała, takich jak  twarz, pachy oraz obszar bikini. Nadaje się także do depilacji męskiego owłosienia. Błyskawicznie zastyga na skórze, gwarantując szybkie wykonanie zabiegu.

 

WOSK TRADYCYJNY MINERALNY

Bardzo plastyczny wosk do depilacji grubego owłosienia. Polecany do suchej skóry, nadaje się do wszystkich obszarów ciała. Zawiera sole mineralne, a także bogactwo oligoelementów, pobudzających regenerację komórek. Rozpulchnia skórę, zapewniając bardzo dokładną depilację. Depilacja woskami tradycyjnymi odbywa się bez użycia pasków fizelinowych. Jest estetyczna i higieniczna. Dzięki ciepłu, jakie daje wosk, jest również mniej bolesna, a jednocześnie bardzo dokładnie usuwa włosy. Woski tradycyjne to ulubiony produkt wymagających klientów!

 

WOSK MIĘKKI LAWENDOWY

Dostępny w puszce i w aplikatorze. Ma kremową konsystencję dogodną dla skóry wrażliwej. Dzięki zawartości olejku lawendowego ma działanie antyseptyczne, działa kojąco na skórę podrażnioną depilacją.

 

WOSK MIĘKKI RÓŻANY

Produkt o bardzo gęstej, kremowej konsystencji, który usuwa nawet najbardziej oporne włoski.. Przeznaczony do bardzo wrażliwej skóry z mocnym owłosieniem. Wymaga innej techniki pracy niż pozostałe woski miękkie. Nie klei się, dlatego przy dobrze wykonanej depilacji nie wymaga preparatów zmywających wosk ze skóry Dostępny wyłącznie w stugramowych aplikatorach z rolką.

 

WOSK MIĘKKI YLANG-YLANG

Produkt godny polecenia! Niezwykle skuteczny dzięki zagęszczonej konsystencji, gwarantującej doskonałą przyczepność do włosa. Usuwa nawet grube i mocno osadzone włosy. Wyciąg z Ylang-Ylang  skutecznie łagodzi podrażnienia. Dostępny w stugramowym aplikaturze z rolką.

 

WOSK MIĘKKI „SPA"

Odżywczo-nawilżający wosk z dodatkiem alg. Przeznaczony do grubego i mocnego owłosienia oraz do depilacji skóry mężczyzn. Zaliczany jest do grupy najsilniej działających wosków. Dostępny w aplikaturach po 100 g.

 

PREPARATY UZUPEŁNIAJĄCE DEPILACJĘ

Depilacja, czyli usuwanie nadmiernego owłosienia, jest zabiegiem kosmetycznym mającym na celu poprawę, a nie (co się niestety często zdarza) pogorszenie wyglądu klientki. Dlatego przed zabiegiem i po jego wykonaniu należy stosować odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne.

Etap I - oczyszczenie skóry i włosów przed zabiegiem. Do tego celu używamy żelu PRE BASE, który odświeża, tonizuje i dezynfekuje skórę oraz zwiększa przyczepność wosku. Możemy również zastosować nie zawierający alkoholu PRE BASE INTIMATE. Ten bardzo łagodny kosmetyk stworzony został z myślą o miejscach wrażliwych i intymnych.

Etap II - depilacja.

Etap III - oczyszczanie skóry z nadmiaru wosku. Do tego celu służą dwa preparaty: oliwka lub mleczko oczyszczające. Oliwka wskazana jest do skóry suchej, mleczko z dodatkiem faktora ochronnego SPF 8 spełnia funkcję balsamu pielęgnacyjnego.

Etap IV - łagodzenie bólu i zaczerwienień po depilacji. Do tego celu używamy kremu łagodzącego, który zawiera rumianek, aloes, dwutlenek tytanu oraz tlenek cynku. Produkt polecany również do łagodzenia podrażnień po zabiegu oczyszczania skóry! Nakładamy grubą warstwę produktu na podrażnioną  skórę i po pięciu minutach usuwamy nadmiar kremu.

 

Cennym i skutecznym produktem wspomagającym efekty depilacji jest koncentrat opóźniający odrastanie włosów, wzbogacony ekstraktem z papai, który osłabia cebulki włosa. W gabinecie powinien być stosowany bezpośrednio po woskowaniu, w domu - codziennie po kąpieli. Jeżeli problemem naszych klientów są wrastające włosy i stany zapalne skóry po depilacji, powinniśmy umożliwić im zakup preparatu FOLISAN, który działa przeciwzapalnie oraz złuszczająco. Teraz produkt ten dostępny jest również w opakowaniu z aplikatorem roll-on.

 

Depileve

www.beautyin.com.pl

 
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: