Portret Kobiety

Kolekcje / UbraniaAneta Ryfczyńska - Inspirating fashion

Fashion / Aneta RyfczyńskaAneta Ryfczyńska urodziła się 3 lipca 1979 w Mińsku Mazowieckim. Jest absolwentką Szkoły Artystycznej Projektowania Ubioru w Krakowie. Chcielibyśmy zaprezentować Wam kolekcję tej młodej, uzdolnionej projektantki w nowym dziale - Kolekcje - Inspirating fashion. Aneta projektowaniem zaczęła interesować się kilka lat temu, kiedy opanowała naukę szycia, wtedy to rozpoczęła wymyślać ubrania dla siebie. Od kilku miesięcy projektowanie jest jej sposobem na życie. Lubi tworzyć ubrania z prostych tkanin, poprzez nadawanie im ciekawej formy oraz łączenie ich w oryginalny sposób. Stawia na unikalne stroje, ale jednocześnie użytkowe i wygodne.

 

Kolekcja, którą tutaj zobaczycie powstała z myślą o kobietach, które lubią wyróżniać się na ulicy, stawiają na naturalne tkaniny oraz dobrze wykonane stroje. Inspiracja do kolekcji zaczerpnięta była z mangi japońskiej, dlatego też zastosowane zostały kontrastowe kolory-intensywna czerwień i granat. Sylwetka została tu potraktowana rzeźbiarsko, co widać w szerokich spódnicach, wysokich stójkach i szerokich kołnierzach.

 

Aneta pracuje i sprzedaje swoje ubrania w Warszawie. Można się z nią skontaktować poprzez e-mail aryfczynska@vp.pl , a nie długo również przez stronę www.ryfczynskamoda.pl

 

 

Moda i Styl          Moda i Styl

 

Moda i Styl          Moda i Styl

 

Moda i Styl          Moda i Styl

 

Moda i Styl          Moda i Styl

 

Moda i Styl