Portret Kobiety

SolariumKosmetyki "wellness"

Solarium / Kosmetyki wellness Wellness, czyli - najogólniej mówiąc - trend czynienia sobie dobrze, zauważalny jest również w przemyśle kosmetycznym. Już od kilku lat nowy rodzaj kosmetyków, które dają skórze coś więcej niż tylko jej natłuszczenie, powoli wypiera inne kosmetyki z półek drogerii i supermarketów. Można powiedzieć, że głównym celem nowych kosmetyków jest swego rodzaju relaksowanie oraz odnowa biologiczna naszej skóry.

Rewitalizujące kompleksy nawilżające, witaminizujące, przeciwdziałające starzeniu, przeciwzmarszczkowe czy bardzo modne ostatnio kosmetyki antycellulitowe można z pewnością zaliczyć do grupy kosmetyków wellness. Dzieje się tak z pewnością również dlatego, że dzisiejsza, bardziej świadoma kobieta - coraz częściej również mężczyzna - wymaga od kosmetyku czegoś więcej niż tylko napisu "krem na dzień / na noc". Rosną oczekiwania rynku, ale rosną równocześnie możliwości przemysłu kosmetycznego. Umożliwiają one zaspokojenie wszelkich potrzeb, a często wręcz zaskakują przeznaczeniem nowych wytworów. Jako przykład możemy podać specjalistyczny krem do masażu antycellulitowego do zastosowania w nowej serii urządzeń opalających jednego z czołowych niemieckich producentów. Solaria z tej serii posiadają fabrycznie wbudowane urządzanie do masażu nóg, łydek i pośladków z płynną regulacją częstotliwości masażu. Opalanie na takim urządzeniu to prawdziwa przyjemność pod warunkiem, że dokładnie dobrano prędkości masażu do potrzeb i oczekiwań klienta. Nowo zapowiadane produkty kosmetyczne jednego z czołowych polskich producentów zawierać będą kompleksy umożliwiające naprawę uszkodzeń skóry powstałych wskutek nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV.

Na rynku już dziś proponowane są bardzo dobre balsamy nawilżające, do stosowania po kąpieli zarówno wodnej, jak i tej słonecznej, pielęgnujące naszą skórę, z dodatkowymi elementami profesjonalnej aromaterapii. Ich głęboko nawilżające działanie połączone z delikatnym, rozkoszującym zmysły zapachem relaksuje przecież nie tylko ciało. Jeszcze inne preparaty rozpieszczają naszą skórę życiodajną mocą alg, inne - solami Morza Martwego.

 

Solarium 

www.solarium.pl
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: