Portret Kobiety

Moda i Styl / TrendyMarks & Spencer

Moda i StylPo Twiggy i Erin O'Connor Marks & Spencer pozyskał do współpracy Lizzie Jagger!

 

Marks & Spencer w Wielkiej Brytanii prowadzi wielką kampanię reklamową promującą sklepy Marks & Spencer jako miejsce, gdzie bez względu na wiek, płeć, rozmiar, kolor skóry czy stan konta, każdy znajdzie coś dla siebie. Kampania podkreśla też wartości, które kryją się za marką Marks & Spencer i stanowią o jej sukcesie - jakość, innowacyjność, zaufanie oraz dbałość o klienta i środowisko.

 

Pięć pań, które promują Marks & Spencer to bardzo popularne modelki, które zgodnie z myślą przewodnią kampanii, różnią się osobowością, wiekiem, figurą i kolorem skóry. Wśród nich znajdują się ikona mody, wciąż młoda duchem Twiggy (57 lat), Laura Bailey (34 lata), Noemie Lenoir (30 lat),niezwykle popularna w Wielkiej Brytanii modelka Erin O'Connor (28 lat) i najmłodsza z modelek - Lizzie Jagger (22 lata).

 

Twiggy, Laura, Noemie i Erin współpracują z Marks & Spencer już od ponad roku, natomiast Lizzie dołączyła do tego zespołu tej jesieni.

 

W Wielkiej Brytanii kampania reklamowa Marks & Spencer obejmuje telewizję, prasę, outdoor i BTL. W Polsce zdjęcia Lizzy Jagger i pozostałych modelek pojawią się w Magazynie Marks & Spencer, na ulotkach, na polskojęzycznej stronie www, a także na plakatach w sklepach.

 

 

  • 22 letnia Lizzie Jagger, modelka, córka Mika Jaggera (The Rollling Stones) i Jerry Hall (modelka) promuje ubrania Marks & Spencer adresowane do młodych ludzi. Lizzie jest uosobieniem dzikości i rock & rolla i takie właśnie ubrania prezentuje w reklamach Marks & Spencer. Lizzie przyznaje, że jej prywatny styl ubierania się jest podobny do tego, który prezentuje w reklamach Marks & Spencer. Lubi nosić sukienki w stylu lat 60., luźne męskie spodnie i fantazyjne topy.
  • Erin O'Connor, 28-letnia czołowa brytyjska top modelka to jedna z gwiazd jesiennej kampanii Marks & Spencer. Erin jest w Wielkiej Brytanii wyrocznią mody i ikoną luksusu kojarzoną z takimi markami jak Givenchy czy Versace. Z Marks & Spencer współpracuje już kolejny sezon i ma duży wkład za rosnącą popularność marki.
  • Twiggy, znana niegdyś na całym świecie top modelka, ma dziś 57 lat i nadal świetnie się prezentuje. W czasie największej popularności przy wzroście 170 cm ważyła zaledwie 41 kg, a jej wymiary wynosiły 79-56-81. Twiggy dała się także poznać jako utalentowana piosenkarka - nagrała już ponad 10 płyt! Dziś jest szczęśliwą żoną i matką dorosłej córki. Od roku współpracuje z Marks & Spencer.

Moda i Styl
Moda i StylByć może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: