Portret Kobiety

Wydarzenia / Prasa kosmetycznaCabines 14/2006

Cabines / Prasa / KosmetycznaCabines to profesjonalne czasopismo kosmetyczne, polska edycja znanego francuskiego magazynu. Tematyka czasopisma obejmuje wszystko co jest związane z funkcjonowaniem branży kosmetycznej i wellness. Specjalistyczne porady, prezentacje nowych technik, preparatów i urządzeń, przegląd rynku kosmetycznego w Polsce i na świecie oraz wywiady z osobistościami światowej i polskiej kosmetyki profesjonalnej - to tylko niektóre z zagadnień poruszanych w dwumiesięczniku Cabines. Ścisła współpraca z francuską centralą owocuje błyskawicznym informowaniem o światowych nowościach i jest jednocześnie gwarancją rzetelności czasopisma. Dodatkowym atutem jest jasny i bardzo obrazowy sposób przekazu specjalistycznych informacji

 

Co skóra robi nocą?

Po dobrze przespanej nocy skóra wygląda promiennie i świeżo. Nie ulega więc wątpliwości, że wypoczynek jest dla niej doskonałym kosmetykiem. Nocą skóra regeneruje się, a proces ten można wspomóc odpowiednio dobranymi kosmetykami. Z wiekiem przemyślany wybór środków pielęgnacyjnych nabiera szczególnego znaczenia, ponieważ zdolności regeneracyjne skóry maleją. Fachowa porada kosmetyczki może znacznie ułatwić dopasowanie najlepszego preparatu.

Cabines 14/2006, str. 22A

 

Żywot skóry atakowanej, czyli wpływ czynników środowiskowych
i trybu życia na skórę cz. 2

Kontynuacja wywiadu z poprzedniego numeru - dr Agnieszka Czernecka opowiada o tym, jak na skórę wpływa dieta, styl życia, sposób pielęgnacji i stres. W dzisiejszych czasach ta wiedza jest szczególnie przydatna, ponieważ niemal każdy narzeka na przemęczenie, brak czasu na zadbanie o właściwie zbilansowaną dietę i bezradność wobec olbrzymiej oferty kosmetyków.

Cabines 14/2006, str. 6B

 

Cabines / Prasa / KosmetycznaZareklamuj swój gabinet

Reklama jest dzisiaj jedynym sposobem, by wyróżnić gabinet spośród konkurencji i zaprezentować potencjalnej klienteli, ale by spełniła swoje zadanie, musi być przemyślana. Należy zastanowić się nad jej formą i treścią, ponieważ to decyduje o jej sile oddziaływania. Dobra reklama to gwarancja sukcesu.

Cabines 14/2006, str. 54B

 

Ayurveda - matka medycyny

Medycyna Dalekiego Wschodu ma długa tradycję i budzi olbrzymie zainteresowanie oraz szacunek na Zachodzie. Ayurveda wywodzi się z Indii i obejmuje wiele zabiegów, których zadaniem jest przywrócenie oraz utrzymanie równowagi ciała i ducha. Na uwagę zasługują szczególnie masaże ayurvedyjskie - wyrafinowane zabiegi leczniczo-odprężające. Na początek masaż Abhyanga, Kalari i Uzhichil.

Cabines 14/2006, str. 24B

 

Makijaż walentynkowy

Święto Zakochanych na dobre już zagościło w Polsce. Jedni obdarowują się kartkami z serduszkami, inni wybierają się na wieczór we dwoje. Każda kobieta chciałaby z tej okazji wyglądać wyjątkowo, tymczasem panowie nie zawsze potrafią ze zrozumieniem przyjąć długotrwałe zabiegi. Jak zrobić  efektowny makijaż w 45 minut?

Cabines 14/2006, str. 38B

 

Cabines

www.cabines.pl

 
Być może zainteresują Cię inne pozycje z tej kategorii: